Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
VakıfBank ile ilgili
Şikayetin Durumu
 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü
 • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

VakıfBank Güvenlik Zaafiyeti Nedeniyle Yanıltıldım

3.548
Süleyman
Süleyman 25 Aralık 2021 12:33

Jandarma personeliyim ve 2019 yılında maaş kartı olarak kullandığım hesabımdan 2021 yılı 25 Aralık gününde saat 04.09'da telefonuma gelen banka mesajından 473 TL alışveriş yapıldığı bilgisi aldım. Bu hesabım kullanılmıyordu. Bu mesaja istinaden müşteri temsilcisi ile görüştüm ve aynı hesaptan farklı dönemlerde toplam 3000 küsur tl yurt dışı alışveriş yapıldığını öğrendim ve bloke işlemi yapıldı.

Daha önceki yapılan alışverişlerde de herhangi bir mesaj almadım. İnternet alışverişlerinde onaylamam için mesaj gelmesi gerekliydi ancak hiç gelmedi. Gelseydi şayet yanıltıldığımı öğrenip müdahale edebilirdim. Hak kaybım vardır ve mağdurum. Askeri personelim ve VakıfBank şubesine gidemiyorum. En kısa zamanda adli işlemler için adliyeye müracaatta bulunacağım. VakıfBank'ın adıma gerçekleşen güvenlik zaafiyeti nedeniyle güvenim de sarsılmış bulunmaktadır. Adıma kim ya da kimler nereden alışveriş yapmışsa onlardan ve de bu alışverişler esnasında tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılmadığı için sorumlulardan şikayetçiyim.

Müşteri temsilcileri ile yapılan görüşmelerin de kayıt altına alındığı bilgisi mevcut olmasına rağmen yaptığım ilk görüşmenin de kaydedilmiş olduğundan şüphem yoktur ki, bu görüşmenin de incelenmesi ayrıca görüşmeyi yapan şahsın tavırlarının da banka yetkililerince değerlendirilmesini talep ediyorum. Müşteriye karşı hitap ve tavrın, görüşme kurallarına aykırı cümle kurulmasa da konuşma şeklinin doğru olmadığı yönünden değerlendirilmesini talep ediyorum. Mağduriyetim ve hak kaybımın çözümünü talep ediyorum.

VakıfBank Logo
VakıfBank25 Aralık 2021 12:33
 • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
 • -
 • 2 gün önce

VakıfBank Dijital Kart Onay Sorunu

VakıfBank kartım internet alışverişlerine kapalı olması nedeniyle işlemim onaylanmamıştır. Kartımın internet alışverişlerine açılmasını talep ediyorum yardım ediniz Bana SMS gönderdiniz ve buraya yazmamı istediniz dijital işlem yapamıyorum kartımın internet işlemlerine açılmasını talep ediyorum.

Devamını Oku
profile
 • 940
 • 1 hafta önce

VakıfBank Word Kart Taksit Sorunu

VakıfBank word kartla yapılan Her 100 TL ile 30bin tl arasındaki internet alışverişine faizsiz 6 taksit yapan kampanya düzenlemiş. Bu kampanyaya güvenerek loft.com.tr üzerinden 1139 TL lik Alışveriş yaptım. Fakat taksit yapmıyor. Müşteri temsilcisiyle görüştüğümde loft.com.tr nin telekominasyon oldu...

Devamını Oku
profile
 • 1.147
 • 2 hafta önce
profile
Ufukcem'in Teşekkür Mesajı
 • 2 hafta önce

“VakıfBank mağduriyetimi gidermiştir teşekkürler.”

Vakıfbank Kampanyasından Faydalanamama Sorunu

VakıfBank müşterisi olarak '' e-ticaret alışverişinize faizsiz 6 taksit kampanyası'' ndan faydalanmak için internetten yaptığım 17 999 TL'lik bilgisay...

Devamını Oku
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Zeynep
Zeynep
 

Sonuç ne oldu acaba?