17 Eylül 2013 #2016218

Vakıfbank Gişe Personelinin Tavrı Hiç Hoş Değil!

Vakıfbank müşterisiyim aynı zamanda devlet memuruyum. Çekmiş olduğum kredimin taksitini yatırmak için verdiğim parayı borcum bulunmayan kredi kartıma yatırılmış olduğunu ve malum kredimin ödenmediğini ikinci taksiti mi yatırmaya gittiğimde öğrendim ve bana faize girdiği söylendi.


Bunun üstüne gişede bulunan memur (Bitlis merkez Vakıfbank şubesi gişe memuru O**A***) kaba kelimeler kullanmıştır. Bir müşteriye karşı müşteri gibi davranmayıp, hatalı işlem yapılmış olmasına rağmen orada görevli memur sıfatına yakışmayan davranışlarda bulunmuştur. Gerekli uyarıların ve cezaların uygulanmasını saygılarımla arz ederim.

Ender 86 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön