12 Kasım 2015

Vakıfbank Gerçekleştirmediği Hizmetin Bedelini Alıyor!

Vakıfbank, 05.2012 ve 06.2013 tarihlerinde bana bildirmeden kredili mevduat hesabımdan DASK ödemesi için para çekimi yapmış. Hesabımda para olmadığı için bu tarihlerden itibaren eksi bakiyeye düşmüşüm. Eksi bakiyeye düştüğüm tarihten itibaren her ay hesabımdan "ekstre ücreti" adı altında para kesmişler. Sorun şu ki, Vakıfbank'ın sisteminde de kayıtlı olan güncel adresime ve e-postama hiçbir zaman ekstre gönderilmedi. Vakıfbank 3,5 yıldır her ay gerçekleştirmediği hizmetin bedelini ve faizini benden alıyor. Ekstre gönderdiklerine dair kanıtlayıcı belgeler sunmalarına yönelik talebime ise olumsuz yanıt veriyorlar.

Emre 95 Okunma

Cevaplar

  • Emre12 Kasım 2015

    Ekstre gönderdiklerine dair kanıtlayıcı belge sunun talebime cevap olarak, talebimle alakasız aşağıdaki cevabı yolladılar: "Güncel ürün ve hizmet ücretleri tarifemiz doğrultusunda ekstre masrafı alınmakta olduğundan Bankamıza iletmiş olduğunuz talebinize olumlu yanıt veremediğimizi bildiririz. " Ekstre göndermediniz diyorum, ekstre gönderimi ücretlidir diye cevap veriyorlar.

  • VakıfBank Temsilcisi12 Kasım 2015

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, posta yolu ile cevabımız gönderilmiştir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bildiriminizin sonucunu belirtmiş olduğunuz mail adresinden kontrol edebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön