Toplam çözüm sayısı
..
VakıfBank ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

VakıfBank Ferdi Kaza Sigortası

1.237görüntüleme
Nuh
Nuh 17 Ocak 01:05

10.11.2020 tarihinde VakıfBank Çekmeköy şubesinden 36 ay vadeli 60000 TL ihtiyaç kredisi çektim kredi masrafı ve hayat sigortası ücreti kesilmiş sonradan hesaplarımı incelediğimde şok oldum 1200 TL Ferdi Kaza Sigortası adı altında hesabımdan çekilmiş hiçbir bilgilendirme olmadan ve mecburi olmayan bu ücretin iadesini istiyorum. İade edilmediği takdirde hukuki süreci başlatacağım ayrıca CİMER ®'e şikayette bulunacağım ben 15 yıldır sizin bankadan maaş alan bir kamu personeliyim eğer haksız yere hukuksuz. Bir şekilde aldığınız paramı iade etmezseniz bankanızla. Alakalı tüm ilişkimi keseceğim ve bu haksız yere yapmış olduğunuz ișlemi bıkmadan usanmadan tüm sosyal. Medya hesaplarımda paylaşacağım.

VakıfBank Logo
VakıfBank17 Ocak 01:05

Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

Nuh
Nuh19 Ocak 11:41

Bankanızdan üzerime kayıtlı cep telefonuna herhangi bir uygunsuzluk bulunmamıştır diye mesaj atmışsınız bu yaptığınız insanları aptal yerine koymaktan başka bir şey değil mecburi olmayan bir ücreti çeşitli kılıflara sokarak insanlara dayatmanıza müsaade etmeyeceğim hakkımı Tüketici Mahkemesinde arayacağım. Buradanda tüm sizden kredi çekenlere sesleniyorum herkes gitsin Tüketici Mahkemesi'ne bu soyguna izin vermesin.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler