15 Nisan 2013 #1742004

Vakıfbank Emekli Maaşımın Tamamına El Koyan Banka!

****. 1100. 1505. **** Vakıfbank-Bankomat ile 930 TL emekli maaşı alan, çalışmayan vatandaşım. Hiç bir yan gelirim olmadığı İhtiyaç kredisi kredi kartı aylık ekstre faizleri %2. 5-5 arası gelmekte, ayrıca tüm maaşımı bazı aylar alamamaktayım.


Yapılandırma ve süreyi, taksitleri ayarlamak istedim. Başka bir bankanın kredi kartı borcu nedeniyle taksitlendirmede yapmayıp, maaşımın tamamı veya %70'i emrivaki alınmaktadır.
Yüksek Faiz nedeniyle, maaşımın tamamını keserek, zaruri ihtiyaçlarımdan soyutlayarak,
Sosyal yaşamdan koparılarak, Zulme, isyana, haksız kazanca, insanların, gıda, su, yaşam giderlerini, insafsızca kesenlerden şikayetçiğim. Saygılarımla.

Remzi 145 Okunma

Cevaplar

  • Remzi15 Nisan 2013

    SAYIN . İLGİLİLER VE DUYARLI İNSANLAR. 5893.1100.1505.5219 NOLU BANKOMAT-VAKIFBANK KARTI İLE BANKANIZDAN 935 TL/AYLIK ALMAKTA OLAN EMEKLİYİM. HAYAT ŞARTLARI NEDENİYLE İHTİYAÇ KREDİSİ ÇEKTİM 4 DEFA,DOSYA MASRAFI VS. 975 TL. ÖDEDİM.KREDİ KARTI ÜCRETİ, VE HERAY % 2.5-%5 E VARAN FAİZLER KESİLMEKTEDİR. 1-935TL EMEKLİ MAAŞIMIN BAZEN TAMAMI,BAZEN %70Şİ KESİLEREK, ZARURİ GİDERLERİMİ KARŞILAYAMAMAKTAYIM. BAŞKA GELİRİMDE YOKTUR. 2-VAKIFBANK DEĞİŞİK ŞUBELERİNE 2 YILDAN BERİ YENİDEN YAPILANDIRMA VEYA YENİ İHTİYAÇ KREDİSİ TALEP ETMEME RAĞMEN,BAŞKA BANKAYA OLAN BORCUMDAN DOLAYI KREDİ VE YAPILANDIRMA YAPMIYORLAR. 3- YAŞAM KOŞULLARI VE ZARURİ GİDERLERİM NEDENİ İLE,SOSYAL GÜVENLİK,İNSAN HAKLARI,ASGARİ GEÇİM ŞARTLARI, VE YASALARA GÖRE, MAŞIMIN, TAMAMI VEYA %70Şİ KESİLEMEZ. BU HAKSIZLIĞIN GİDERİLMESİNİ,ÖNEMLE RİCA EDİYORUM. 4-YILLIK %55-60 ŞA VARAN FAİZ VE 28 ADET KESİNTİ İLE MAĞDUR OLMAKTAYIZ. DIŞ ÜLKELERDE YILLIK FAZİ %3-4 DÜR. SONUÇ VE İSTEM : MÜHENDİSLİK VE HUKUK EĞİTİMLİ BİR EMEKLİ OLARAK,TC. ONURUNA YAKIŞIR. ASGARİ GEÇİM ÜCRETİ BIRAKILARAK,FAZLASI BANKA BORCU ALINABİLİR. SÜRE UZATILARAKHEM BEN ,HEMDE BANKA RAHATLAYABİLİR. 935TL AYLIĞIMIN DAN, HERAY 335 İ ALINIP, 60 AY GİBİ BİR SÜRE DE, TÜM BORÇLARIMI KAPATIP, BENDE NEFES ALABİLİRİM. GEREĞİNİ SAYGI İLE VE İVEDİLİKLE RİCA EDERİM. Remzi AKTAŞ (Araştırmacı-Mühendis-hukuk eğitimli vatandaş)

  • VakıfBank Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön