VakıfBank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ahmet sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

VakıfBank Ek Hesap Açmıyor

794
Ahmet
Ahmet 20 Ocak 14:45

VakıfBank maaş müşterisiyim kamuda çalışıyorum ve maaşımı VakıfBank'dan alıyorum. Skor düşük sanırım ona istinaden hiçbir bankaya borcum yok olduğu halde bile ek hesap açmıyor. Af çıkmasına rağmen bankaya bir. Borcum olmamasına rağmen. Resmi gazetede yayımlanan yazıya istinaden. Ek hesabım açılması talebinde bulunmak istiyorum.

VakıfBank Logo
VakıfBank20 Ocak 14:45
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
255
1 gün önce

VakıfBank 7420 Sayılı Kanunun 27 Maddesi Nin Uygulanmaması Yasa İhlalidir

VakıfBank Antalya Şubesi maaş hesabı müşterisiyim. 7420 sayılı Kanunun 27. Maddesine göre bankalardan ek hesap kredi ve kredi kartı kullanmam bu kanunun amir hükümleri gereğince sicil affı mahiyetinde kanun ile kredi ve kredi kartı kullanma olanağı sağlanmıştır. Ancak bu kanun maddesine rağmen ilgi...

profile
Ali
537
2 hafta önce

VakıfBank Paramın İadesi İznim Dışında Çekildi

VakıfBank yatırım hesabı açmıştım, bilgim olmadan hesabımdan 16 TL çekildiğini fark ettim. Bana açarken yatırım hesabını müşteri hizmetlerine sorduğumda kesinti olamayacağı söylendi. Kapatmak istiyorum. Yatırım hesabını bu bankanın kaç senelik müşterisiyim. Paramın tarafıma iadesini arz ederim.

profile
510
13 Nisan

VakıfBank Hesap Açılış Ücreti

Şubeye hesap açmaya gittim. Benden hesap açma ücreti istediler. VakıfBank devlet bankası ve ayrıca müşteri hizmetlerini aradım. Bana şubenin kendi yaptığı bir şey olduğunu söyledi. Her şube istediği miktarda hesap açılış ücreti alabilirmiş. Bu bana biraz saçmalık gibi geldi.

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Ahmet
Ahmet
 

Sonuç yok