05 Haziran
Yorum Yap
#10521363

VakıfBank EFT Ve KMH Adı Altında Alınan Haksız Ücret

Yıllardır emekli maaşımı VakıfBank'tan alıyor olmama rağmen ve her zaman en az 1 adet otomatik ödeme talimatım olmasına rağmen hala EFT ücreti ödüyorum hem de hatırı sayılır bir ücret. Bütün VakıfBank şubelerindeki gerek gişe memurları gerekse bireyseldeki memurların umursamazlıkları nedeniyle oluşan bekleme süresi kim bilir belkide kart ücreti dahi alıyorsunuzdur ama onu da araştıracağım. Promosyon anlaşmamı VakıfBank ile yapmış olmam hayatımın en kötü verilmiş kararıydı, bütün düzenimi promosyon anlaşmasının bitiş tarihine göre ayarlayıp VakıfBank denilen bankacılık ile değil bir daha anlaşma adını anarsam namerdim. VakıfBank ile anlaşması olan arkadaşlarında hesaplarını kapattırmazsam namerdim.

Yusuf 1.002 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf22 Haziran

    Gerek banka gerek telefon... Sıra beklerken bir yerime inmesinden korkuyorum. Sizinle yaptığım her anlaşma için kahroluyorum. 1.5 sene sonra kurtulacağım kısmetse. Sabrın sonu selamettir.

  • VakıfBank Temsilcisi05 Haziran

    Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, Twitter @VakifBankDestek hesabımızdan, Facebook VakifBank sayfamızdan veya 0850 222 0 724 Çağrı Merkezimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler