25 Mart 2013 #1704578

Vakıfbank Dosya Masrafımın İadesini İstiyorum!

Yargıtay mahkemesince karara bağlanan bankalardan çekilen kredilerden alınan komisyon,dosya parası,ekspertiz gibi bu tür kesintilerin bankalarca haksız yere kesildiğine ve iadesine dair kararına göre,Vakıfbank'ın bu konuda hassasiyet gösterip müşterilerini mağdur etmeyeceği düşünerek çektiğim konut kredisi ile ilgili yasal kesintilerin tarafıma ödenmesini talep ediyorum.

Bulut 45 Okunma

Cevaplar

  • Bulut26 Mart 2013

    bi şikayetimde çözülsün ya bankalara karsı

  • Bulut26 Mart 2013

    Müşteri memnuniyetini, hizmet politikasının en temel ilkesi olarak benimseyen Bankamız, müşterilerine en iyi hizmeti vermek gayesiyle hareket etmekte ve bu konuda gerekli hassasiyeti göstermektedir. Her türlü kredi faiz oranı ve masrafları piyasa koşullarına göre belirlenmektedir. Kredi tahsis ücreti hakkında detaylı bilgiyi şubelerimizden, web sayfamızdan (www.vakifbank.com.tr) ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun 06.01.2011 tarih ve 2011/1 sayılı Genelgesi uyarınca, BDDK’nın web sayfasından (http://ebulten.bddk.org.tr/TuketiciVerileri/Default.aspx) öğrenebilirsiniz. Müşterilerimizin kredi/kredilerine ait masraflarına itirazları ile ilgili olarak, alınan ücret ve masraflar, Bankamızca tek taraflı olarak gerçekleştirilen bir işlem olmayıp, müşterilerimiz ile Bankamız arasında imzalanmış olan Kredi Sözleşmeleri kapsamında üstlenilen bir yükümlülüğün yerine getirilmesini teminen yapılmış olduğundan, talebinize olumlu yanıt veremediğimizi bildiririz.

  • VakıfBank Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön