16 Mayıs 2013

Vakıfbank Dosya Masrafı İadesi İstiyorum!

Vakıfbank Tüccarbaşı şubesinden çekmiş olduğumuz konut kredisinin 2000 tl olan dosya masrafının tarafımıza iade edilmesi için yazmış olduğumuz dilekçeye 45 gün geçmesine rağmen olumlu bir cevap alamadık ve muhatap bulamıyoruz.


15 gün önce konuyla ilgili bankaya mail yazdık ve bize dosyanız takipte diye basit bir maille cevap verdiler 45 gün ve aynı cevap. Nereye başvuracağız kime şikayet edeceğiz bilemiyoruz. Banka tarafından oyalandığımızı düşünüyorum.


01. 04. 2013 tarihinde ptt ile iadeli taahhütlü gönderdiğim dilekçemin cevabı 45 olmasına rağmen bir sonuç yok. Yardım edin lütfen.

Ersen 167 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, mail adresine cevabımız gönderilmiştir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 444 0724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bildiriminizin sonucunu belirtmiş olduğunuz mail adresinden kontrol edebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 444 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön