VakıfBank Destek Kredisi Onaylandı Ancak Kullanamıyorum.

Mustafa Mustafa23 Mayıs 17:43

İhtiyaç Destek Kredisi başvurum onaylandığına dair 3 defa SMS gelmesine rağmen mobil bankacılık ya da internet bankacılığından krediyi kullanamıyorum sürekli saçma sapan hatalar veriyor. Şubeler ihtiyaç destek kredisi deyince yüzümüze bakmıyor, çağrı merkezini arayın diyor, çağrı merkezini arıyoruz sistemde hata yapacak bir şey yok düzelmesini bekliyoruz diyor. Bu şekilde onaylanan kredi miktarı ve kişi sayısını istatistiklere verip ama kredileri kullandırmayıp yılı bitirip bize de kampanya bitti demek derdinde misiniz?

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Mustafa 30 Mayıs 18:42

Kola firmalarının kapak kampanyaları gibi cevaplar. 10 gün 15 gün cevap vermek için bekliyorsunuz verdiğiniz cevaplar hep aynı tekrar deneyiniz.

profile-icon Mustafa 26 Mayıs 11:51

5. Defa bize yazın kısmından yazmama rağmen hala sorun devam ediyor

VakıfBank Logo VakıfBank 25 Mayıs 13:24

Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Elif 4 hafta önce  

    Aynı sorunu bende yaşıyorum. Onaylandı SMS'i, onaylandığı tespit edilmiştir SMS'i, onaylandığının tespit edildiği tespit edilmiştir SMS'i. Fakat başvurduğumda inceleme devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler