09 Mayıs 2013 #1787956

Vakıfbank Çağrı Merkezi Cevap Vermiyor!

Üç gündür Cep Şifre için Çağrı Merkezini aramaktayım. Yeni numara tanımlayarak web bankacılığına giriş yapamıyorum. Bankaya gidiyorum, çağrı merkezinden yapabilirsiniz denmektedir. Toplam 7 kere aradım, en az 6 dakika bekledim, hep aynı cevap ''müşteri temsilcilerimiz, diğer müşterilerimizle ilgilenmektedir''. Buna nasıl inanabilirim? Az önce, yine aradım tam 10. 32 dakika sürdü ve yine açan olmadı. Bu müşteriye yapılan ciddi bir kabalıktan başka bir şey değildir.

Arda 61 Okunma

Cevaplar

  • Arda17 Mayıs 2013

    tam 8 gün oldu ne arayan var ne soran. Çeliktepe şubenize iki kere gittim. Hala sorunum çözülmedi. İnternet Bankacılığını aktif olarak kullanan biriyim ve her para çekme işlemimde 5.25 ücret ödüyorum. Böyle rezalet görmedim. Benim dışımda gelişen olay şu şekildedir: Yeni hattımı şifre için tanımlamak istiyorum. Ancak, sistem ''bu numara kullanılmaktadır'' demektedir. Ancak hattı sıfır yeni aldığım için böyle bir durumun olması imkansızdır. Diyelim ki, böyle bir durum var, sistemde bir hata söz konusu, düzeltin rica ediyorum. 15 gündür kullanamıyorum. kendi sistemime yeni numaramı tanımlatmak istiyorum. Ancak bu süre zarfında, ''Şikayet No : 1787956'' da belirttiğim gibi çağrı merkezini arıyorum, kimse açmıyor gece 05.00 da arıyorum '' diğer müşterilere hizmet veriliyor'' denmekte. öğlen 14.00 da arıyorum aynı şey. Ve ortalama en az 6-7 dakika bekliyorum. 444 lü numara olduğu için faturayı sormayın zaten. En az 15 kere aradım, iki kez Çeliktepe Şubesi'ne gittim, oradaki hanfendi numaramı aldı, sizi arayacaklar dedi, ancak hala hiçbir şey yok. Ağustos ayında hesabımı komple kapatacağım. En iyi banka kesinlikle Garanti'dir.

  • VakıfBank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön