VakıfBank  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

VakıfBank Blokesi Kaldırılamayan Hesap

4.544görüntüleme
Saliha
Saliha 24 Kasım 2020 22:28

VakıfBank maaş müşterisiyim. Yaklaşık 1 hafta önce VakıfBank cep şubesinden taksitli nakit avans kullandım. Sonrasında banka maaş hesabıma bloke koydu. Müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen blokem kaldırılmadı. Şubeye gitmemi söylediler. Ortopedik engelli olduğumu, tekerlekli sandalye kullandığımı ayrıca kronik hastalığım sebebiyle dışarı çıkmamın sakıncalı olacağını belirtmeme rağmen ısrarla bankaya çağırılmaktayım. Bunun üzerine banka hesabımı kapatmak, maaşımı başka bir bankaya taşımak istedim. Bunu da yapamıyorum. Kredi kartımı kapattım. Maaş hesabımı taşımak için promosyon süresi bitiş tarihinin tarafıma bildirilmesini istiyorum. Defalarca söylememe rağmen hesabımı bloke ederek maaşımı çekmemi engelleyen, bu pandemi sürecinde banka çalışanları dahi evlerinden çalışırken basit bir işlemi yapmak için beni şubeye çağıran banka ile çalışmak istemiyorum.

VakıfBank Logo
VakıfBank24 Kasım 2020 22:28

Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

Saliha
Saliha24 Kasım 2020 22:32

Şikayet yazar yazmaz otomatik cevap veriyorsunuz. Bu cevapta yazan seçeneklerden sorunu çözmüş olsaydım zaten burada bunları yazıyor olmazdım. Çözümünüz yok.

Saliha
Saliha27 Kasım 2020 03:26

Yaklaşık 3 gün geçmiş olmasına rağmen halen bloke kaldırılmış değil. 3 gündür maaşım VakıfBank'ta bloke altında. VakıfBank Silivri ve Sultangazi şubelerine teşekkür ediyorum. Özellikle engelli vatandaşlar için kesinlikle bunları tavsiye etmiyorum.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler