VakıfBank Bilgimiz Dışında Yanlış Güncelleme

Murat Murat26 Mayıs 11:19

Kızımın kullanmış olduğu ve sistemde kayıtlı olan telefona kızımın burs alabilmek amacıyla kullandığı VakıfBank kart bilgilerinin güncellendiği SMS'i geldi. Gelen SMS'de kızıma ya da ailemizden herhangi birine ait olmayan GSM numarası güncellemesi yapılmış. Gelen SMS'de güncelleme bilginiz dışında ise çağrı merkezini arayın yazması üzerine çağrı merkezini kızım 16 yaşında olduğu için babası olarak ben aradım ve izah ettim. Lakin çağrı merkezi yaşı küçük olduğu için biz buradan kontrol edip düzeltemiyoruz şubeye gitmeniz gerekmektedir diye söyledi. Burası Kayseri bankaların yoğun olduğu bir şehir.

Korona virüsten dolayı bankalar sürekli işlemlerinizi internet bankacılığından ya da müşteri temsilciliklerinden halledin diye uyarmalarına rağmen ve gelen SMS'e göre bilgimiz dışında yapılan ve bize ait olmayan telefon numarasını girerek yapılmış olan yanlış güncellemeyi düzeltmek için işlemimi VakıfBank çağrı merkezinden gerçekleştiremedim. Bana kendilerinin bir şey yapamayacaklarını bankaya gitmemiz gerektiğini söylediler. Korona virüs tedbirleri ve sosyal mesafe kurallarına rağmen çağrı merkezinin yapabileceği basit bir düzeltmeyi yaptıramadım. Gelen SMS'e göre bilgimiz dışında yapılan güncellemenin ve girilen bize ait olmayan numaranın Kayseri ilinde bulunan bankaların yoğun olduğunu ve korona virüs salgınından dolayı bankada oluşan yoğunluk göz önüne alınarak düzeltilmesini istiyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

VakıfBank Logo VakıfBank 26 Mayıs 14:41

Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Murat 26 Mayıs 14:49  

    Verdiğiniz cevaptan dolayı teşekkür ediyorum Kızımın kartını sadece bursunu almak için kullanıyoruz mobil ve internet bankacılığını başka işlem yapmadığımız için kullanmıyoruz ayrıca ben çağrı merkezini düzeltilmesi için aradım yardımcı olamadılar.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler