14 Haziran
#12113285

VakıfBank Bilgim Ve Onayım Olmadan Hesabımdan Para Kesti!

Yaklaşık 8-9 senedir kullandığım ve kapatmak istediğimde 3-4 ay önce çektiğim kredi için kredinin taksit tutarı kadar açmak zorunda olduklarını söyledikleri ayrıca çektiğim her kredide kullanabileceğim tutarın artırıldığı Kredili Mevduat hesabının tarafıma bilgi verilmeden bankanın kendini sağlama almak için yaptıkları sigortanın bedelini için bilgim dahilinde olmadan hesabımdan para kesintisi yapılmıştır. Müşteri hizmetleri ve şubeyle yaptığım görüşmelerde bu konuda net bir açıklama yapamayıp Genel Müdürlüğün uygulaması olduğunu söyleyip yuvarlama cümlelerle geçiştirip sorunun çözülmesine kesinlikle yardımcı olunmamıştır.

Ömr Ömr 509 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ömr22 Haziran

    Daha önce de belirttiğim üzere kredili mevduat hesabının kullanıldığı takdirde bir sigorta yapılacağı tarafıma bildirilmeden hesabımdan para kesildi ve verdikleri cevap ‘bilginiz dahilinde’ hiçbir somut delil yok ne imza ne telefon görüşmesi bu konunun takipçisiyim gerekirse hukuki yollara başvuracağım milleti keriz yerine koymayın bir cevap veriyorsanız da numaram elinizde var arayarak verin!

  • VakıfBank Temsilcisi14 Haziran

    Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

Ziyaretçi Yorumları