VakıfBank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Merve sonuçtan hiç memnun değil

VakıfBank Bilgim Dışında İşlem/ Ayıp

717
Merve
Merve 22 Mart 04:22

Bilgim dışında kredi kartıma bloke koyulmuş. Sorunsuz ödemesini yaptığım halde bloke koyulmuş. Aradığım da ise cevap vermiyorlar. Kimseye ulaşamıyorum. Böyle bir terbiyesizlik olabilir mi yahu? Kullanmayacaksam bildirin kartı ben kapattırayım. Belki marketteyim. Belki eşim benim kartıma güvenip yola çıktı. Bu nasıl bir terbiyesizliktir. Nasıl bir düşüncesizliktir. Neyinize güveniyorsunuz.? Allah yukarıda bir gün olur da sizde bir depremzede olursanız ben o zaman sizi göreceğim. Allah'ın adaleti şaşmaz! Yazıklar olsun.

VakıfBank Logo
VakıfBank22 Mart 04:23

Benzer Şikayetler

profile
294
4 gün önce

VakıfBank Promosyon Ödemesi Yapmıyor

27 Mart tarihinde almamız gereken promosyon ödemesini hala alamadık. Müşteri hiz hiçbir bilgi vermiyor Banka ya en son iki ay önce gittiğimizde mayıs ayında ödeme yapılacağı söylendi ama yine yapılmadı. Çevremizdeki herkes bu ödemeyi aldı biz neden alamıyoruz ivedilikle çözüm rica ediyorum.

profile
1.236
23 Nisan

VakıfBank Promosyon Yatırılması TCDD Çalışanları

VakıfBank, TCDD kurumuyla imzalamış olduğu maaşını VakıfBank'tan alanlar için 25.000 TL promosyon ödenmesine dair net bir tarih vermiyor. Az önce aramış olduğum müşteri hizmetlerinden banka, kurum ne zaman ödeme yaparsa o zaman yatar denildi. Bunu herhalde tahmin edebiliyorum. Ama ben bu promosyonun...

profile
Cem
1.247
19 Nisan

VakıfBank Maaş Promosyon Ödemesini Yapmadı.

15.03.2023 de göreve başladım. 20.03.2023 de promosyon için başvurumu yaptım. Fakat hala promosyonum yatmadı ve konu hakkında da bilgi alamıyorum. VakıfBank maaş promosyon ödemesini hala yapmadı... Hakkımız olanı almak için ne kadar beklememiz gerekiyor bu konuyla ilgili kim yardımcı olacak acaba. M...

profile
279
16 Nisan

VakıfBank Kredi Ücreti Geri Ödememesi

VakıfBank 13 Mart 2023 yılında yapmış olduğum 6925688 başvuruma halen geri ödeme yapmadı. Yasal yollara başvuracağım bilgi. Kredi çekerken zorunlu benden aldığı gereksiz ücreti geri ödemedi. Neden bu kadar uzun sürüyor ve müşteri hizmetleri neden yardımcı olmuyor anlamadım.

profile
344
07 Nisan

VakıfBank'ın Eski Çalışanına Temettü Ödemesini Yapmaması

Eski VakıfBank çalışanı olarak temettü ödememi bekliyorum. Sözleşmemizde 15 Mart olması gereken temettü halen yatmadı, herhangi bir bilgilendirme de yapılmadı. VakıfBank'ın ödeme hak eden eski çalışanlarını mağdur ettiği aşikardır. Derhal hak edişimiz doğrultusunda ödeme yapılmalıdır.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .