01 Aralık 2015

Vakıfbank Bilgilerimi Sigorta Şirketiyle Paylaşmış!

Bundan 5 ay önce Güneş Sigorta, Vakıfbank'ta olan bilgilerimi bana teyit ettirerek sigorta yapmıştır. Banka değil de, sigorta olduğunu anlar anlamaz istemediğimi söylememe rağmen bilgileriniz girildi poliçe sonrası iptal edilmesi gerekiyor şeklinde geri bildirimde bulunulmuştur. 5 ay sonra poliçe gelmiş ve kart bilgilerini paylaşmadığım Güneş Sigorta benden 5 ay boyunca para kesmiştir.

Hem ticari hem de maaş müşterisi olduğum Vakıfbank iznim olmadan kart bilgilerimi ve kişisel bilgilerimi sigorta firmasıyla nasıl paylaşabilir? Bilgilerimi paylaşan banka işlemin iptali için beni sigorta firmasına yönlendirmiştir. Paramın iadesini ve konuyla ilgili sorumluların cezalandırılmasını talep ediyorum.

Necat 125 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi01 Aralık 2015

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön