18 Mayıs 2015

Vakıfbank Bilgilendirme Yapılmadı!

Benim Vakıfbank'tan öğrenci iken almış olduğum bir kredi kartı bulunuyor. Ben bu kredi kartının borcunu çalışamadığım için birkaç ay ödemedim, ben bu borcu ödeyemediğim süre içerisinde Vakıfbank bana herhangi bir şekilde ulaşıp borcum ile ilgili veya faiz işleme durumu ile ilgili herhangi bir bilgi vermedi.


Bugün bankayı temsil eden yazıcı avukatlık bürosunu aradığımda T.. hanımla olan konuşmamda benim 400 liralık borcumun 737 lira olduğu ve herhangi bir bildirim yapmayacaklarını 3 ay içerisinde ödemez isem borcumun daha fazla katlanacağı ve herhangi bir indirim olmayacağı kaba bi dille söylendi. Aynı durum daha önce başka bankalarda arkadaşlarımın başlarına geldi ve onlara yardımcı olundu.

Mehmet 337 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet18 Mayıs 2015

    Ben borcum 2 katına çıkmış diyorum siz bana kişi hakkında sorununuz varsa sitemizden yazın diyorsunuz anlama sorununuz var.

  • VakıfBank Temsilcisi18 Mayıs 2015

    Bankamıza şikayetvar.com’dan iletmiş olduğunuz kaydınıza istinaden, Bankacılık kanunu gereği 3.şahıslar ile bilgi paylaşımı yapılamamakta olup, konu ile ilgili kişi tarafından Bankamıza bilgi paylaşımı yapıldığında gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ve taleplerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizden iletebilirsiniz. VakıfBank

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön