29 Eylül 2016

VakıfBank Belirlediği Kampanya Koşullarına Uymuyor!

VakıfBank belirlediği kampanya koşullarına uymamakta. Bir web kampanyası yapmışlar son 4 aydır katılıyorum. Ama nedense belirtiğim bu 4 aylık süre zarfı içerisinde de hiçbir zaman VakıfBank kampanya koşullarına uymamış ve çok kalitesiz bir şekilde işlem sağlamıştır. Çağrı merkezini arıyorum mail atıyorum internet üzerinden kayıt oluşturup iletiyorum ama boş. Banka her zaman istediği gibi davranmaya devam etmiştir. Banka eylül ayı içerisinde kazandığım 10 değerinde World puanı 16 eylül tarihine kadar yüklemesi gerekirken hiçbir şekilde puan yükleme işlemi yapılmamış. Çağrı merkezinden ve bankadan kesinlikle sağlıklı bir verim alamadım. Ben bu kadar kalitesiz bir banka görmedim. Oluşturduğum kayıtların çoğuna cevaben 0850 222 0724 no.lu çağrı merkezimize müracaat edebilirsiniz yönünde SMS atıyorlar. Çağrı merkezini aradığımda yardımcı olabilecek adam akıllı bir müşteri temsilcisi bulamadım.

Mehmet 253 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet10 Ekim 2016

  Şikayetimi bitirmiş gibi geri bildirimde bulunuyor banka şikayet vara onlarda 2 günde bir firmayı değerlendirmem için mail atıyor ama sormuyor ki banka şikayetini nasıl ele aldı ne dedi ben ne dedim onlar. Bu ne biçim bir banka anlamadım ben bakın arkadaşlar bir şikayet yazıyoruz çağrı merkezini arayın diyorlar. Arıyorum sorularıma bir cevap verebilen yok. Bu yapacağınıza adam gibi bir müşteri temsilciniz beni arasın bilgi versin ne kadar da kalitesiz bir bankasınız siz.

 • Mehmet03 Ekim 2016

  halen geri dönüş yapan mağduriyetimi gideren bir olmadı şikayetim devam etmekte. görün işte görün böyle kalitesiz bir banka olabilir mi?

 • Mehmet02 Ekim 2016

  Puanım yüklenmeden kampanya koşulları güncellenmeyip düzeltilmeyinceye kadar bankayla ilgili şikayetlerim devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti sağlanana kadar şikayetlerim devam edecektir.

 • Mehmet01 Ekim 2016

  Bölge susarlar zaten. Söyleyecek bir şey bulamıyorlar hep. Çağrı merkeziniz bir ha lt yiyemiyor. Puanlarımı yüklemiyorlar. Bu nasıl kalitesiz bir hizmet. Bu nasıl bankacılık anlayışı bu ne ya

 • Mehmet30 Eylül 2016

  Bu banka işte bu kadar kalitesiz yazdığı mesaja bakın. Dalga geçiyorlar resmen insanlarla. Sanki O gerizekalı müşteri temsilcilerinizi aramadık konuşmadık. Hepsini rezil ediyorum. Artık verebilecek bir cevapları yok be. Ne kadar kalitesiz bir iş yapıyorsun. tabi ya devlet bankası ya yaptırım uygulayacak bir kurum olmayın bu ülkede herkes kendi kafasına göre işlem yapıyor.

 • VakıfBank Temsilcisi29 Eylül 2016

  Sayın Müşterimiz, katıldığınız kampanyalarla ilgili bilgi almak ve işlemlerinizin hızlı sonuçlanması için 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezi ile görüşebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön