Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

VakıfBank Bankomat Param Yatmadı

profile
10 Haziran
329

VakıfBank'tan 500 TL alışverişe 250 TL Bankomat para kazandım. 09.06.2023 de hesabımıza yatacağı taahhüt edilen tutar hesaba yatmadı. Diğer bir kampanyayla birleşince toplam 280 TL bankomat para yatması gerekiyordu ama yatmadı. Gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

VakıfBank Logo
10 Haziran 17:54

Benzer Şikayetler

VakıfBank Cepte Kazan Kredi Kartı Ve Bankomat Kampanyaları Yok

profile
2 gün önce
161

VakıfBank mobil uygulamada cepte kazan bölümünde hiçbir kampanya gözükmüyor. Yaklaşık 1 hafta önce gözüken giyim market akaryakıt kredi kartı kampanyaları kayboldu ve gözükmemektedir. Aynı şekilde bankomat kartımdaki kampanyalarda gözükmüyor. Daha önceden hepsi çıkıyordu.

1

VakıfBank Kampanyadan Kazandığımız Para

profile
12 Temmuz
380

VakıfBank bankomat kampanyalarına katıldım. Eksik para yattı müşteri hizmetlerini aradım bir pos kodu varmış o değişmiş ondan dolayı para eksik yatmış ben bu kodun ne olduğunu sayfada bulamadım ayrıca bana bilgi de vermediler. Bir de harcama yaparken ruhsatlarının kampanyalara uygun olup olmadığını ...

VakıfBank Word Kart Kampanya

profile
05 Haziran
591

VakıfBank bankomat Haziran ayı kampanyalarını durdurmuş, neden böyle kısıtlama yapıyorlar anlamış değilim, kampanyalar her ay düzenli olarak devam ediyordu bu ay ne değişti? Kampanyanın Açılmasını istiyorum... Yok bundan sonra böyle diyorsanız bizde başka kartlar kullanalım

2 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
VakıfBank Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 5 dk 30 sn
Benzer Şikayet Yaz