Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

VakıfBank Bankomat Para Kampanyasına Ödül Vermemesi

profile
18 Mayıs
1.266

15.05.2023 tarihinde VakıfBank Cepte Kazan bölümünde yer alan elektronik beyaz eşya, mobilya ve yapı marketinde 6.000 TL harcamaya 500 barkodlu para kampanyasına güvenerek, 16.300 TL değerinde Hepsiburada ®'dan alışveriş yaptım. Cepte Kazan bölümünde bulunan kampanya bölümünü kontrol ettiğimde harcama kabul edilmemiş gözüküyor. Bu kampanyaya güvenerek diğer kampanyaları kullanmadım. Eğer bu ödül verilmez ise bir daha asla VakıfBank'a güvenerek alışveriş yapmam, diğer banka kampanyalarıyla yaparım.

VakıfBank Bankomat Para Kampanyasına Ödül Vermemesi

Gelişme
Gelişme

12 Haziran 16:22

Sayin numan Günler, 7121060 numaralı başvurunuz incelenmiştir. Katilim sağladığınız kampanya kapsamında yapılan işlemin kampanya koşullarında belirtilen sektor/sektorlerde yer almadığı tespit edilmiş olup 09.06.2023 ödül yükleme tarihinden sonra ilgili isleme ait fiş/fatura bilgisini tarafımıza iletmeniz durumunda değerlendirme yapilabilecektir. Saygılarımızla B001 şikayetim sonrası bu SMS atmıştılar burada belge gönderecek bir adres olmadığı için kampanya sonu müşteri hizmetlerini ararım öğrenirim dedim bugün aradım belgeyi gönderebileceğim yeri sordum öyle bir adres yok diyor şubeye git diyor dijitallikten bahseden VakıfBank'ın dijital anlayışı bu mu?

VakıfBank Logo
18 Mayıs 17:26

Benzer Şikayetler

VakıfBank Virman Böyle İş Olmaz

profile
09 Ağustos
741

VakıfBank'tan hisse senedi virman işlemi yaptım aynı şube kayıtlı diğer hesabıma gün içerisinde işlem gerçekleşti ve maliyetler gözükmedi. Ertesi gün maliyetler çok yüksek gözükmeye başladı. Mesela 120 olan maliyetin hissenin o günkü değeri olan fiyata gelmiş neredeyse konunun acil düzeltilmesini is...

VakıfBank Ons Altın Yüksek Makas Aralığı

profile
27 Temmuz
96

Şu an altın ons değeri 1966 dolar. Bana 1999 dolara satıyorlar. 33 dolar makas var. Bu bankadan uzak duracağım artık. Kamunun değil mi zaten hepsi bir kişinin eline bakıyor. Yazık ülkenin geldiği hal çok vahim. Ek: şu an 1958 doları gördü. Halen aynı. Lagard konuşması bittikten sonra da bakacağım. ...

1

VakıfBank Hesabımdan Haberim Olmadan Para Çekildi

profile
03 Temmuz
290

VakıfBank banka kartımdan haberim olmadan 1000₺ çekildi. Müşteri hizmetleri ve bankadaki çalışanlar herhangi bir cevap vermiyor, sadece inceleniyor yazmıyor. VakıfBank'ın insanların paralarını hiç ettiğini düşünüyorum, şifreleri başkalarıyla paylaşıyorlar. Olsa gerek. 2 ay oldu hala değerlendiriliy...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

3 Yorum

Mehmet

Ben de bugün kullandım benim harcamalarda hiç gözükmüyor yakışmıyor koskoca VakıfBank ka

Ali

Bende 25 Mayıs ta buna benzer bir harcama yaptım. Aynı şekilde geri dönüş yaptılar. Fatura göndereceğim fakat iletişim kanalı hiçbir şekilde izin vermiyor. Tek çözüm Tüketici Hakem Heyeti sanırım.

Fatih

Benzer bir harcama yapmayı düşünüyordum. Bu bilgi faydalı oldu. Baktığımda bu tür şikayetleri çözümlememişler de kullanmayı o zaman.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
VakıfBank Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 5 dk 29 sn
Benzer Şikayet Yaz