VakıfBank ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Okan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

VakıfBank Bankomat Kart Saçmalığı

755görüntüleme
Okan
Okan 17 Kasım 2020 22:02

Adıma Vakıf bankomat kartım var. Telefonumda yüklü VakıfBank uygulaması da var. Uygulamanın kartınla cepte kazan bölümünde bana Özel bankomat kartım için hazırlanmış kampanyalar oluyor detayını öğrenmek için giriş yapıyorum direk Vakıf kredi kartı ayrıcalığından faydalanmak için başvuru uyarısı çıkıyor karşıma. İyi ama ben sadece bankomat kartıma özel oluşturulmuş kampanya detayını görmek istiyorum bana ne Vakıf'ın kredi kartından. Bu sorunu yıllardır yaşıyorum ve sürekli bankaya şikayet bırakıyorum ancak bankada sürekli uygulamada düzeltilebilecek bir hatayı yıllardır ısrar ve inatla düzeltmemek için inatlaşıyor. Yahu kardeşim ben sadece kampanya koşullarını görüp katılım sağlamak istiyorum bu kadar zor mu bu güncellemeyi uygulamaya getirmek, VakıfBank iş üretmiyor sürekli sorun üretiyor, bir değil iki değil buna benzer daha ne sorunlar yaşadım Vakıf'la ama Vakıf yıllardır kendini bir adım öteye taşıyamadı. Vakıf bankacılık sektörünü tartışmasız 20 yıl geriden takip ediyor, banka uygulaması nasıl yönetilir ya da yapılır diğer bankalardan bir bak eyy Vakıf. Bir uygulamanız var tarihi eser gibi. Tarafıma artık bahane bulmak için değil çözüm üretmek için dönüş yapın, gerçekten hem bıktırdınız hem yordunuz.

VakıfBank Logo
VakıfBank17 Kasım 2020 22:02

Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

Okan
Okan24 Kasım 2020 14:08

İncelemeniz devam ediyor ama kusura bakmayın da siz laboratuvarda Atom mu parçalıyorsunuz, ayıp denen bir şey var, bu kadar ciddiyetten ve çözümden uzaklaşma çabanız nedir, kampanya bitecek siz hala inceleme yapıyorsunuz, 6 gün olmuş siz şaka mısınız ya!

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler