VakıfBank Bankanın Güvenlik Açığı

Demet Demet17 Ekim 03:26

Kredi kartımdan habersiz 15 Ekim 2020 tarihinde Apple./Fr adresinden 768 Euro alışveriş yapıldı. bu işlem yapıldığında kart yanımda idi. Durumdan şüphelendiğim için hemen şüpheli işlem olarak Bankaya bildirdim ve kartımı aynı gün kapattılar. 16 Ekim 2020 tarihinde harcama itiraz dilekçemi VakıfBank Karşıyaka Metro şubesine giderek verdim. (4800544 Takip numarası). 17 Ekim 2020 saat 01:00 sıralarında dolandırıldığım, Kayıp Çalıntı kart olarak kapatılan kredi kartımdan 75 TL'lik temassız harcama yaptım ve şok oldum. ( bu işlemi denemek için yaptım)  

Bankaya bu işlemi sorduğumda acil durum olduğu için sistem müsaade etmiştir. Buna da itiraz edebilirsiniz diye lakayıt bir cevap aldım. Yaptığım işlemde gıda işlemiydi. Ben bu bankanın 12 yıllık müşterisiyim kesinlikle güvenlik sistemlerine artık güvenmiyorum. 768 Euro para çekme işleminden sonra kartımda hiç limitim kalmadı. Mağdur edildim. Ayrıca kapatma işleminden sonra yapılan 75 TL'lik harcama slipim elimde durmaktadır. Pazartesi günü tekrar bununla ilgili dilekçe vereceğim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

VakıfBank Logo VakıfBank 17 Ekim 03:26

Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler