16 Eylül 2013 #2013963

Vakıfbank Bankamatikleri Sürekli Arızalı!

Çalıştığım kurum anlaştığı için bu bankaya bir anlamda zorunlu olarak katlanıyorum. Çünkü her ayın 15'inde bankamatiklerinde bir sorun var. Ağustos ayında sorun sistemlerinde olduğu için bankamatikleri çalışmıyordu. Eylül ayında ise bankamatiklerinde makbuz yok.


Bakım yapılması gerekiyor ama eleman yok. Nasıl bir banka bu ya! En işime yarayacak zamanlarda sürekli sıkıntı yaşatıyor. Bir memurun en çok ayın 15'inde işine yarayacak bankamatik. Kurumla banka arasında yapılan sözleşmeye rağmen bankamatikleri sürekli sıkıntı yaratıyor. Müşteri mağduriyet puanı en yüksek bankasınız.

Mesut 44 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön