Toplam çözüm sayısı
..
VakıfBank ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yasin'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

Vakıfbank Bankamatik Paramı Yuttu Geri Verilmedi

450görüntüleme
Yasin
Yasin 12 Ocak 16:15

Farklı bir banka kartıyla bankanıza ait olan 008281 numaralı ATM 'den cebimizdeki son parayı yatırırken bankamatik 5 dakika bekletti ve sonunda param ®ı yuttu , kartımı geri verdi. Şikayet formu oluşturdum ve mesai başlangıcında banka şubesine gidip tekrar form dilekçe doldurdum. 

Birazdan muhasebe yapacağım o zaman bakarız ama farklı bir bankamatik kullandığınız için süreç uzun ve sıkıntılı olur denildi. 2 gündür bekliyorum param halen yatmadı. Biz kredinizi ve kredi kartı borçlarını geç ödediğimizde nasıl sürekli arıyorsanız. İlgililerin hemen olaya müdahil olmalarını rica ediyorum.

VakıfBank Logo
VakıfBank12 Ocak 16:15

Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler