Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

VakıfBank, ATM'ye Yatırdığım Parayı Aldı Ve  İadesini Yapmıyor

profile
27 Şubat
815

20/02/2023 tarihinde vakıflar bankası a. Ş.'nin Kocaeli- İzmit ilçesi Dolphin alışveriş merkezi'nde bulunan ATM'si üzerinden, aynı bankada bulunan bireysel hesabıma nakit 3.000 TL yatırmaya çalıştığım sırada ATM hata verdi ve yatırma bölmesine koyduğum nakit 3.000 TL'yi aldı. Ancak bu para hesabıma yansıma yapılmaksızın kartımın iadesini gerçekleştirdi. Hemen ardından VakıfBank müşteri hizmetlerini arayarak ATM işlemleri bölümüne bağlandım. ATM'nin hata verdiğini fark ettiklerini, hatalı bir işlem olduğunu ve bu paranın hemen hesabıma ekleneceğini söylediler. Aynı gün içinde hesabıma yansıma yapılmayınca ertesi gün aradığımda, üç iş günü içinde bu hatanın giderileceğini belirttiler.

Aradan geçen üç iş gününün ardından yeniden aradığımda ise, talebimin hala incelemede olduğu ne zaman iadenin yapılacağını bilmediklerini belirttiler. Bugün itibariyle 7 gün oldu ve hala paramı alamıyorum. Yaşadığımın durumun bir nevi haksızlığa uğramaktan ya da parama el konulmasından farkı yok artık.

Bir AVM'de bulunan bankamatiğin 7 gün boyunca açılmamış olması söz konusu bile olamaz. Aradan geçen süre içerisinde ödemesini yapmam gereken kredi kartı borcumu ödeyemedim ve zarara uğratıldım yaptığım aramalara ilişkin ses kayıtları banka nezdinde mevcut ve her türlü hukuki hakkımı kullanacağım. VakıfBank ile çalışılmaması gerektiğini bana bir kez daha hatırlattılar.

VakıfBank Logo
27 Şubat 13:54

Benzer Şikayetler

VakıfBank Mobil Uygulaması Ve Çağrı Merkezi

profile
3 hafta önce
296

VakıfBank mobil uygulaması ara ara özellikle maaş günleri donup kilitlendiği için 29 Ağustos günüde benzeri bir durum olup mobil bankacılık şifremi doğruca birkaç kez girmeme rağmen hata vermesi üzerine, sanırım bu yüzdenmiş kesin bir şey de söylemediler erişimime bloke koymuş ve sadece şubeye gider...

VakıfBank Hesap Açmak İçin Para Talep Ediyor

profile
4 hafta önce
208

VakıfBank tan hesap açtırmak istiyorum Fakat uygulamadan açamıyorum hata verip şubeye yönlendiriyor şubeye gidip söylüyorum. Şubeden hesap açmak için 134₺ gibi bir para talep ediliyor Müşteri hizmetlerini arıyorum müşterimiz olmadan hesap açamazsınız diyorlar ve mağduriyetim giderilmiyor

VakıfBank Hesap Açmak İçin Para Talep Ediyor

VakıfBank Uygulaması Sürekli Hata Veriyor

profile
21 Ağustos
69

VakıfBank uygulaması sürekli hata veriyor işlem yapamıyorum yeter artık. Her defasında işleminize devam edilemiyor, kayıt bulunamadı diye hata alıyorum bu sorunu acilen çözün hiçbir işlemimi gerçekleştiremiyorum. Acil olan işlerim borç ödemelerim kartla ilgili bütün işlemlerim askıda kaldı!

1

VakıfBank Kredi Sisteminde Sorun Var

profile
28 Haziran
407

Kredi bölümünden başvuru yapıyorum. Sistemde sorun var mı diye tüm tutarları denedim ancak kredi sisteminizde sorun var. Diğer bankalardan sürekli bana kredi çıkıyor ama sizden başvuru yaptığımda sisteminiz beni şubeye yönlendiriyor. Hemen hemen tüm tutarları denedim, 1000 TL bile denedim ama hata v...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
VakıfBank Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 5 dk 32 sn
Benzer Şikayet Yaz