VakıfBank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

VakıfBank ATM'si Paramı Yuttu!

740
Seda
Seda 02 Haziran 2019 14:25

Bu konu başlığı altında bu kadar çok şikayet alıp bu denli düzeltmemeniz gerçekten şaşılır bir durum. İnsanları nasıl bu kadar basit şekilde mağdur edebilirsiniz. Çalışan bir kişiyim pazar günüm boş ve son ödeme tarihi yarın olan kredi kartıma 02.06.2019 tarihinde 12.28 13.00 arası yatırdığım 1150 TL'mi yuttu. Kendi paranızla sizi rezil eden bir banka. 5 kuruş parasız kaldım ortada. Bayram öncesi ve müşteri temsilcisini arayıp durumu anlatıyorum diyorum ki yahu beyefendi kredi kartımın son ödeme tarihi yarın ve ben bütün param ®ı az önce yatırdım, bayrama 1 gün var alışverişim ödemelerim var, nasıl paramı alamıyorum ben şu an geri. Şu an benzin alacak param yok diyorum, sen olsan ne yaparsın ya anlayabiliyor musunuz diyorum, müşteri temsilinin bana verdiği cevap yalnız senli benli konuşmazsak ben size hanımefendi diyorum çünkü... Şoka girdim ya bu nasıl bir çalışan daha yazmam gerek çok şey var sinir sistemim harp oldu artık. Şimdi o resmi verdiğiniz boş cevap yazıdan yazacaksınız altına mağduriyetimi asla telafi etmeden. Şikayetçiyim.

VakıfBank Logo
VakıfBank02 Haziran 2019 21:52
VakıfBank Logo
VakıfBank03 Haziran 2019 10:14

Benzer Şikayetler

profile
189
1 gün önce

VakıfBank Erka Turizm Kafasına Göre Takılıyor

VakıfBank'ın anlaştığı erka turizm Jolly Turdan yurt dışı tur satışı yapmıyor. Yurt dışı tur için adını ilk defa duyduğum başka acentelerine yönlendiriyor; Jolly'den almak istiyorum deyince kabul etmiyor. Yıllık bir sürü kart aidatı verdiğimiz kredi kartına hiçbir belge kanıt yazılı ibare göstermede...

profile
273
2 gün önce

VakıfBank Syk Limiti Halen Sonuçlanmadı

VakıfBank sky limit henüz onaylandı, 1 ay kadar süre oldu. Başvurdum ama hala incelemede diyorlar. Konu ile ilgilenirseniz sevinirim. 26.05.2023. Kredi kartım zaten Bankalar Birliği limitine takılıyor. Ticaret yapan insanlar için günümüzde 150 bin lira komik bir rakam olmaya başladı.

profile
155
2 gün önce

VakıfBank Konut Kredisi Başvurusunu Kabul Etmiyor

VakıfBank'tan 2017 yılından beri maaşlı kamu personeliyim ve 300 bin tl konut kredisi için başvuru yaptım. VakıfBank Mustafa Kemal Mahallesi şubesinden konut kredi veremeyeceklerini söylediler. Kredi puanım 1600 olmasına rağmen, kredi ve kredi kartlarımı düzenli ödüyorum. Bu sorunun çözüme kavuşt...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Mehmet
Mehmet
 

Ablacım çok geçmiş olsun ben 200 lira için bir ay bekliyorum paranın yuttu vermediler henüz 😂 200 lira az olsa da öğrenciyim fakat VakıfBank bu kadar düşüncesiz bir bankadır ki müşterini asla düşünmez. Şu an onlara 10 lira kredi kartı borcum olsa her gün arar dururlar efendim ne zaman ödeyeceksiniz lütfen ödeme yapın diye diye başımızın etini yiyeceklrdi.