15 Mart 2013 #1686830

Vakıfbank ATM'nin İade Etmediği Para Üzeri!

13. 03. 13 tarihinde 19:47 de ablamın AÖF harcını yatırmak için ATM den işlem yaptık. 202, 96TL yatırmamız gereken miktarı 205TL olarak olarak verdik ve almamız gereken 2, 04TL para üzerini vermedi. ATM yatırmanız gereken para max 210TL diye uyarı veriyor fakat paranın üzerini veremeyeceğini uyarmıyor.


Akabinde 4440724 nolu telden 30 dk kadar görüştüm. Bu kadar çok harç yatıran öğrencinin olduğunu bilen Vakıfbank'a acaba her para üzeri verilmeyen başvurup hakkını alıyor mu?Yoksa insanlar 3-5 lira diye önemsemeyip uğraşmıyormu?Ben gün içinde zaman bulup uğrayamadım açıkcası. Ayrıca telefonda görüştüğüm müşteri temsilcileri(4) de gerçek anlamda çözüm üretmediler.

Uğur 79 Okunma

Cevaplar

  • Uğur21 Mart 2013

    "ATM’mizde kalan para bildiriminiz konusunda gerekli incelemelerin yapılabilmesi için 444 0 724 Telefon Bankacılığı’nı arayabilir veya en yakın VakıfBank Şubesi’ne dilekçenizi iletebilirsiniz." şeklinde gönderdiğiniz mail benim sorunumun çözüldüğünü mü gösteriyor.ben madem 2tl için bu kadar uğraşacaktım işlemimi sıra alır bankadan yapardım.ATM lerin amacı bunun aksi hizmet vermek değilmi? Yoksa gerçekten değil mi?İnsanlardan haraç kestiğine göre değil.O yazdığınız tel numarasından bi arasınıza siz ne kadar zamanda bağlanabiliyorsunuz müşteri temsilcisine.Ayrıca konuştuğumuz müşteri temsilcileri de en az sizin ve bankanızınla kontak kurduğum diğer insanlar kadar rahat ve sinir bozucu.Duyarsızlığınız o kadar sinir bozucu ki hırsımı bankanızdan nasıl alsamda rahatlasam diye düşünüyorum artık.

  • VakıfBank Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön