30 Eylül 2013

Vakıfbank ATM'de Kalan Paramı İade Etmiyor!

22 Eylül 2013 tarihinde Vakıfbank Atrium Şubesi ATM'lerinde 250 TL yatırmaya çalıştım. 100 TL ATM içerisinde kaldı Şikayetimi bildirdim 3 gün içinde çözüleceği söylenen sorun 3. gün işleme alındı. Cuma günü çözülecek denildiğinde hiçbir şey değişmedi.


Bugün çağrı merkezinizi aradığımda kamera kayıtlarına göre parayı aldığım iddia ediliyor. Ben paramı geriye almadım. 2 yıldır müşterinizim bankanızda halen 3 yılı kalmış mortgage kredim bulunmakta.


Her ay 2000 lira civarında ödeme yaparken 100 lira için bankanızı yanılttığımı düşünüyorsunuz ve paramı iade etmiyorsunuz. Eğer ATM'lerinizde hata varsa sorumluluk sizindir. Kamera kayıtlarınızı okuyan da her kimse yanlış okuyor ve kafasına göre karar veriyor.

Bahadır 271 Okunma

Cevaplar

  • Bahadır17 Ekim 2013

    Ayrıca sorunumu çözmek için bana ilettiğiniz adreste "Bizce, öncelikle haklısınız.", "Öncelikle “Haklı” olduğunuzu kabul edip, şikayet sebebinizi bu açıyla inceleriz." gibi tabirler olmasına rağmen şubenizden sorunuma iletilen çözüm 100 TL için savcılığa suç duyurusunda bulunmam, ki bu sürecin de tamamlanması yaklaşık 4 - 6 ay sürecekmiş. Kamera kayıtlarını incelediğinizi söylüyorsunuz ama zahmet etmediğinizden, sadece ATM cihazının loglarına baktığınızdan eminim, çünkü kamera görüntülerine bakan hiç kimse benim durumumda aslında "parayı aldığım"ı iddia edemez. Müşteri memnuniyeti için sunduğunuz 100 TL için suç duyurusunda bulunun çözümü ne kadar memnun edicidir onu da sizin ve bu şikayeti okuyanların yorumuna bırakıyorum. Protokol ve prosedürlerin olduğunun elbette farkındayım ancak sizce de bu kurallar belli durumlar da esnetilemez mi ? Bankacı değilim zarar kar politikanızdan elbette anlamam ancak mağdur bir müşteriniz! olarak soruyor, diğer müşterilerinizin de değerlendirmesine sunuyorum.

  • Bahadır17 Ekim 2013

    Zaten sorunum size ulaştı, zaten bir kaç kere görüşme yaptım sizinle. Eskiden masa masa yönlendirirlerdi insanları şimdi site site, telefon telefon yönlendiriyorlar. Numaram var zaten sorunu mantıklı bir şekilde çözmek isteseniz arayabilir ve çözüm üretebilirdiniz. Sizin yerinize ben çözeyim sorunu. 100 TL size hediyem olsun. Bir daha da Vakıfbank ile çalışmam, kimsenin de çalışmasını tavsiye etmem. Umarım buradaki şikayeti okuyanlar kale alıyordur da birşeyleri değiştirmek için milyonda 1 de olsa katkım olur.

  • VakıfBank Temsilcisi30 Eylül 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön