27 Mart 2013 #1710304

Vakıfbank ATM PAramı Ödemedi!

Geçtiğimiz hafta 20 Mart Çarşamba günü Manisa da ATM den para çekme işlemini onayladım. Ancak akabinde ATM arıza verdi ve ben ATM den ödemeyi alamadım. Fakat hesabıma baktığımda sanki bana ödeme yapılmış gibi hesabımdan para düşmüştü. Müşteri hizmetlerini aradım ve durumu ilettim.


Bana 1074438 no.lu iş takip numarasıyla şikayetimin alındığı belirtildi. 3 iş günü içerisinde sorunun düzeltileceği söylense de aradan bir hafta geçti. Hala inceleme yaptıklarını belirtmekteler. Benim bildiğim akşam ATM sayılır ve fazla bir para varsa müşteri hesabına havale edilir. Bana kamera kayıtlarının inceleneceği söylenmekte. Tamam incelensin incelensin de ne zaman incelenecek!

Erdem 52 Okunma

Cevaplar

  • Erdem30 Mart 2013

    Şikayetimi bildirdiğim zaman müşteri temsilcisi bana, evet belirttiğiniz gibi parayı çekememiş görünmektesiniz bu 15 dk içerisinde hesabınıza iade olur demişti. Ancak iade olmadığını konunun 3 gün içerisinde hallolacağını belirtmişti. Bugün tam 9 gün oldu. Yaklaşık bir asgari ücret kadar paramı tutan Vakıfbank ın hizmet anlayışı bu mudur? Yazıklar olsun.

  • VakıfBank Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön