Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

VakıfBank ATM İncelemesi Sonucunda Yatırmış Olduğum Para Hesabıma Geçmedi

profile
29 Mayıs
208

26.05.2023 tarihli 7138981 numaralı kaydın incelenmesi sonucu ATM'de belirttiğiniz tutarda bir fazlalık tespit edilememiştir. Mersis: 0922003497000017 b001 26/05/2023 'te sabah saatlerinde Antalya/Alanya emniyet müdürlüğünün yanındaki ATM'ye tam olarak 12.600 TL yatırdım. Kamera kayıtlarında da elimde bir tomar para yatırırken ki görüntüleri mevcuttur.

Bana inceleme sonucunda belirttiğiniz miktarda fazlalık tespit edilememiştir diye mesaj geldi. Ne oldu. Elimdeki para buhar olup uçmadı ya! Neye istinaden böyle bir mesaj alıyorum ben!? Zaten inceleme süresi boyunca ödememi yapamadığım için bankanız tarafından fazlasıyla mağdur edildim. Paramın en kısa zamanda hesabıma yatırılmasını rica ediyorum.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
VakıfBank Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 5 dk 21 sn
VakıfBank Logo
29 Mayıs 12:20
Hanife
31 Mayıs 13:56

Yatırmış olduğum paranın tamamını alamadım. 12600 TL net yatirmıştım. Geriye ödenen 11.900 TL 700 TL Eksiğim var. Bir daha asla ATM den para yatırma işlemi yapmam.

Benzer Şikayetler

VakıfBank Para Transferi İptal

profile
5 saat önce
-

VakıfBank'tan 500 TL para transferi yaptım ismi yanlış yazdım. Bilmeden para transferi normalde geri gelmesi hesabıma gerekir yalnız bu sahte karlarla ortak mı çalışıyorlar. Nedir para hesabıma geçmedi görende zanneder ki Fatih her gün bu adama para gönderiyor VakıfBank aynısı hisse almadı bu banka ...

VakıfBank ATM'sinde Para Sıkışması

profile
18 saat önce
98

02.11.2023 Pazartesi günü saat 11.20'de Küçükçekmece Halkalı İstasyon Mah. Bezirganbahçe TOKİ Konutları önünde bulunan VakıfBank ATM'sine kendime ait olan VakıfBank kartımla Hesabıma geçmesi için Para yatırmak istedim. VakıfBank ATM'si 200 TL paramı yuttu, geri vermedi mağdur edildim. İncelemenin bi...

VakıfBank Kart Ve Mobil Şifrelerimi Unuttum

profile
19 saat önce
114

Kart şifremi ve mobil bankacılık şifremi unuttum. Yanlış şifre girdiğim için bloke geldi hesabıma. Bloke kaldırmak için çipli kart NFC okut diyor. Bende çipli kimlik yok. Normal mavi kimlik var. Ne yapacağım. Piktesten burs alıyordum, bankaya gittim PTT'den paramı çekecekmişim. Öyle bir şey var mı?

VakıfBank ATM'de Para Kalması

profile
1 gün önce
105

12.09.2023 tarihinde İstanbul Sultangazi gazi Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi no:24 vakıf katılım kartımla, VakıfBank ATM'sinden vakıf katılım hesabıma 4350 TL para aktaracaktım. Parayı ATM'ye koydum, ATM parayı sayarken elektrik kesintisi oldu. Aradan 21 gün geçmesine rağmen paramı geri iade alamadı...

VakıfBank Parama El Koydu ATM Ziraat Hesabımla

profile
1 gün önce
140

Ziraat kartımla Vakıfbank ATM'sine para yatırdım, 4 bin 170 liramı yuttu. Paramı verin. Şikayetçiyim, çok mağdurum. Paramı verin, nasıl böyle bir şey olabilir. Vakıfbank gerekeni yapın, borcumu ödemem lazım. Para gitti, derhal gerekeni yapın. Kabul edilecek bir durum değil, dava açacağım size.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
VakıfBank Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 5 dk 21 sn
Benzer Şikayet Yaz