VakıfBank  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

VakıfBank ATM Eksik Para Ödemesi

1.356görüntüleme
Canan
Canan 24 Kasım 2020 23:34

20.11.2020 tarihinde müşterisi olduğum VakıfBank ATM'sinden para çekme işlemi yaptım. Hesabımda bulunan tutarın hepsini çektim fakat saydığım da eksik gördüm direk tekrar ATM baktım hesabımda bara bulunmuyordu cep şubeye giriş yaptım. Aynı şekilde bakiye bulunmuyordu ama benim 100₺ tutarında bir eksiğim vardı. Direk müşteri hizmetleri aradım şikayetimi bildirdim ilgileneceklerini söylediler. Fakat 2 gün sonunda bana gelen bildirim mesajında araştırma sonucu ATM'de bir fazlalık bulunmadığı ve paranın iade edilemeyeceği sizlere ufak miktar gelebilir fakat bizler bir gün boyunca çalışmak zorunda kalıyoruz. Bu miktar için mağdurum ve daha sonraları da aynı mağduriyeti yaşayamayacağımız garantisi yok mağduriyetinin giderilmesini talep ediyorum.

VakıfBank Logo
VakıfBank24 Kasım 2020 23:34

Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuzda T.C. Kimlik Numarası, Vakıfbank Müşteri Numarası vb. gibi bilgiler paylaşılmadığından bilgilerinize ulaşılamamıştır. Hedef sorular kısmındaki bilgilerinizi güncellemeniz halinde başvurunuz incelemeye alınacaktır. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

2 Yorum

Cevdet
Cevdet01 Aralık 2020 19:50
 

Merhaba bende aynı haksızlığa uğradım hangi il ve şubeyi yazar mısınız.

Canan
Canan16 Aralık 2020 16:51
 

İstanbul Esenyurt da VakıfBank kendi ATM’sinde yaşadık bu sorunu ve herhangi bir yerde tekrar olmayacağının garantisi yok parayı saymadığımızda da daha önce başımıza gelmiş olabilir farkında olmadan ama maalesef hiçbir şekilde para iadesi olmadı.

 1
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler