19 Mart 2013 #1693605

Vakıfbank AÖF Harç Yatırma İşlemi!

Harç yatırmak için bahse konu bankaya gittim ( çiftlik şubesi) girişte iki atm var ve en az yüz kişi sırada. Ben de sıraya geçmek yerine vezneden işlem yapmak istedim 15 20 dakika sonra sıra geldi. Veznedeki bayan çalışana harç yatırmak istediğimi söyledim o da sadece atm'den işlem yapıldığını söyledi.


1-Milleti yanıltmayın, atm'den yapılan her işlem şubedende yapılabilir.
2-Milleti bu soğuk havada bekletmeye hakkınız yok biraz insaf edin
3-Kimse sizin ATM nizi kullanmak kullanmak zorunda değil millet mecbur olduğu için sizin bankaya gelip harç yatırıyor yoksa çok iyi bir banka olduğunuzdan değil.
4-İnsaflı olun o sıra bekleyenlerin içinde sakatı var, hastası var,24 saat nöbetten çıkanı var.

Abdullah 386 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah21 Mart 2013

    1693605 numaralı şikayetimde sizden herhangi bir talepte bulunmadım milletimiz nasıl bir banka olduğunuzu görsün istedim.hiç zahmet etmeseydiniz cevap vermişsiniz fakat ne hikmetse verdiğiniz cevaplar aynı (kopyala yapıştır).o verdiğiniz numarayı 18 mart 11.02'de aradım tam 8dk. 32sn. bekledim bir daha aramam.Beni aramanıza veya cevap yazmanıza gerek yok saygılarımla.

  • VakıfBank Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön