10 Eylül
#12579911

VakıfBank 7 Sayfa Hesap Dökümüne 42 TL Aldı

VakıfBank 4 Levent şubesine 10.09.2019 tarihi saat 13.43 civarında geçmişe dönük 10 aylık hesap dökümü talep ettim. Bu talebim için 42 TL ücret alındı, kağıt masrafı olduğu söylendi. 7 sayfa döküm için 42 TL kağıt masrafı nasıl olur aklım almıyor. Haksızlık bu. Üstelik kaşe imza istedim her sayfasına, gişede çalışan bayan eleman son derece kaba bir şekilde sadece ilk sayfasına ve son sayfasına basarım dedi. Ben zaten kaşe imza için içime oturan o ücreti ödüyorum, 2 sayfaya kaşe basacaksan 12 TL al o zaman. Atarlı Atarlı diğer 5 sayfaya da kaşe bastı, resmi bir alanda kullanacağım kaşe imza atın diye ısrar edince. Ne muhatap olduğum muameleden ne de 7 sayfalık döküm için alınan 42 TL'den memnun olmayarak ayrıldım. Yazık, tüm bağlarını koparacağım o banka ile.

Yeşim Yeşim 163 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yeşim12 Eylül

    Bankamıza ilettiğiniz ‪3235236‬ numaralı başvurunuz incelenmiştir. Müşteri memnuniyetini, hizmet politikasının en temel ilkesi olarak benimseyen Bankamız, müşterilerine en iyi hizmeti vermek gayesiyle hareket etmekte ve bu konuda gerekli hassasiyeti göstermektedir. Bu kapsamda başvurunuza konu masraf tutarının iadesi yapılarak 4. Levent İstanbul Şubemizce tarafınıza bilgi verildiği tesit edilmiştir. Anlayışınız için teşekkür eder, bilgilerinize sunarız. Sizden yukarıdaki mesaj geldi, fakat 4 Levent şubesi arayıp kendi kasamızdan da para çekmişiz yanlışlıkla, o parayı getirip iade edin dedi. 4 Levent şubenizde sorunlar var, sizin müşteri memnuniyeti için iade ettiğiniz tutarı, getirin bankaya bize verin diyen personeliniz var. Anlayamadım. Tuhaf.

  • Yeşim10 Eylül

    Sevgili şikayet var. Com teşekkürüm öncelikle size, sayenizde bu arenada her firmadan olmasa da çoğundan çözüm sağlıyoruz. Varolun efendim. 44,10 TL imiş zaten yatırdığım da iadesini yaptılar. Gişede itiraz ettiğimde işe yaramadığı gibi kaba bir muamele görmüştüm. VakıfBank size de teşekkür edeyim, nihayetinde hatanızdan döndünüz.

  • VakıfBank Temsilcisi10 Eylül

    Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

Ziyaretçi Yorumları