16 Mart 2013 #1689410

Vakıfbank 3000 TL'ye 1 Günde 40 TL Faiz Uyguladı!

3000 tl civarındaki bakiyemi 1 gün geciktirdim diye vakıfbank bana 40 tl faiz uyguladı. 2 adet kredi kartım var ve ortalama 3000-4000 harcama yapıyorum 4-5 kere kredi kullandım ve geciktirmeden ödedim.


Maaşımı mecburen piyasanın kötüleri arasında olan bu bankadan alıyorum, verdiği hizmet kısıtlı ama iş faize geldiği zaman elinden geleni ardına koymuyor. İnşallah bu seneki anlaşmada kurumumuz sizinle anlaşmaz da biz de sizden kurtuluruz.

Yalçın 437 Okunma

Cevaplar

  • Yalçın19 Mart 2013

    Vakıfbank'ın bana cevabı:) Kredi kartı uygulamasında kredi kartı ekstre borcunun son ödeme tarihi itibari ile ödenmemesi durumunda hesap kesim tarihinden ödeme yapıldığı tarih valörüne kadar faiz işletilmektedir. Bankamız kart müşterilerinin, kredi kartı ödemelerini yapabilmeleri amacıyla çeşitli ödeme kanalları mevcuttur. VakıfBank Kredi Kartı ödemelerinizi tüm VakıfBank şubelerinden ve VakıfBank ATM’lerinden yapabileceğiniz gibi, bu ödeme kanallarının yanı sıra; • 444 0 724 numaralı telefon bankacılığından •İnternet Bankacılığından, • Düzenli ödeme talimatı ile • PTT online şubelerinden, • EFT ile diğer bankalardan da gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca şubelerimizden ya da internet bankacılığından vereceğiniz bir talimatla VakıfBank kredi kartı borcunuzun tamamının ya da asgari tutarının son ödeme tarihinde hesabınızdan otomatik olarak çekilmesini sağlayabilirsiniz. Kredi kartı müşterilerimizin dönem harcamalarından oluşan ekstre borçları hesap kesim tarihi itibariyle belirlenmekte ve son ödeme tarihine kadar ödenmesi gerekmektedir. Kredi kartı hesap kesim tarihi ile son ödeme tarihi arasında minimum 10 gün bulunmakta olup, bu süre zarfında yukarıda belirtilen ödeme kanalları aracılığıyla kredi kartı borcunuzun ödenmesi mümkündür. Bankamızın kredi kartları ile ilgili uygulamaları, ülkemizdeki mevcut yasal düzenlemeler ve sözleşmeler çerçevesinde yürütülmekte olup kredi kartınıza işleyen faizin iadesine ilişkin talebiniz olumlu değerlendirilememiştir. Bilgilerinize rica ederiz.

  • Yalçın18 Mart 2013

    Vakıfbankı arıyorum 10 dakikadan önce cevap veren bir müşteri temsilcisi yok, benim şikayetim hala değerlendiriliyor sanki soruşturma yürütüyorlar. neden bu kadar uzun süre telefonda bekletildiğimizi sorduğumda ise müşteri temsilcisinin cevabı: ''müşteriler, uzun süre konuştuğu için''miş. Sen 10 kişinin yapması gereken işi 3 kişiye yaptırırsan müşteri temsilcisi de ancak 10 dakikada cevap verebilir ve böyle saçma sapan konuşur.

  • VakıfBank Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön