16 Mayıs 2013 #1801991

Vakıfbank 1 Aylık Gecikmeden Dolayı Kartım Kapatıldı!

Vakıfbank'tan çekmiş olduğum krediyi ödeyemediğim için 1 ay gecikme yaşadığım kredi kartımı kullanıma kapattılar ve beni mağdur ettiler. Kredi kartımın krediden dolayı yüksek risk kapsamına alınıp verdiğim ödeme sözleri ve kullandığım avans mil puanlarından dolayı sorumluluğumu kabul etmiyor kartımın bir an önce geri açılıp vermiş olduğum harcama sözlerinin ve puanlarının sorumluluğunu bitirene kadar kullanmam için gerekli işlemin yapılması aksi halde sorumluluğumun tarafımdan yerine getirildiği için hiç bir extra ücret ödemeyeceğimi beyan ederim.


Bankanızın bu tutumu diğer müşterilerinize de hem internetten hemde sözlü olarak her yere duyuracağım.

Kerem 164 Okunma

Cevaplar

 • Kerem12 Haziran 2013

  Sayın Faruk TEKİN, Bize iletmiş olduğunuz konu incelenmiş olup, krediniz 30.04.2013 tarihinde takibe düştüğünden kredi kartınızda takip hesabına aktarılmıştır. Bir riskteki mevcut aksama sebebiyle takibe aktarılan müşterinin, Bankamız avantajlarından (harcama sözü ekstre indirimi, mil plus kart özelliği vb.) yararlanmaya devam etmesi mümkün olamamaktadır. sorun çözelim den gelen çözülmüş sorun size buyurun o zaman bende yasaların bana vermiş olduğu yetkiye dayanarak ödemiyorum. 4. sıradan icra yoluyla 15 sene sonra almaya başlarsınız bu kadar iyi niyeti suistimalde yapılmaz.

 • Kerem12 Haziran 2013

  SAAT 11:41:24 DEN 5 DK SONRA müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışıyorum ve daha bağlanamadım.

 • VakıfBank Temsilcisi12 Haziran 2013

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış ve 12.06.2013 tarihinde cevaplanmıştır. Bildiriminizin sonucunu belirtmiş olduğunuz mail adresinden kontrol edebilirsiniz. VakıfBank Sorun Çözelim 444 0 724 www.vakifbank.com.tr

 • Kerem12 Haziran 2013

  bunlar ancak lafta bankacılık çözümleri neyi çözmüşler ki numaramı değiştirdim biz sizi arayacağız dediler daha aramadılar.

 • VakıfBank Temsilcisi16 Mayıs 2013

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 444 0724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 444 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön