VakıfBank ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Destek Kredisine Sebepsiz Ret Veren VakıfBank

478görüntüleme
Gökhan
Gökhan 18 Kasım 2020 01:54

Devletimizin pandemi destek ile ilgili kararları açık ve net durumda, resmi gazetede televizyonlarda her mecrada defalarca söyleniyor bu bir yaşam ihtiyacı ve devlet bu kredilere kefil iken sizler bu durumu görmezden gelemezsiniz sayın VakıfBank yetkilileri.  kredi başvurumuza normal bir zamanmış gibi bankamız risk politikaları gereği kredi onaylamıyor demeye kanunen de varsa vicdanen de hakkınız yok.

Benim herhangi bir bankaya 5 kuruş borcum yok, kazancım asgari limitin çok altında bu süreçte işsiz kaldım ama ben hala bir şekilde kredi kartlarımı ödüyorsam sizde bu krediyi çıkarmak zorundasınız, durumu BDDK'ya bildirdik usulen size de farklı kanallarla bildiriyorum. Sizde şu ret politikası gerekçelerinizi açıklarsanız dinlemek isteriz kriteriniz neymiş, dinliyorum.

VakıfBank Logo
VakıfBank18 Kasım 2020 01:54

Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla. VakıfBank Sorun Çözelim

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler