16 Şubat 2013

Vakıfbank Zorunlu Olmayan Ferdi Kaza Sigortasını Zorunlu Diyerek Yaptırdılar!

15/02/2013 tarihinde kullanmış olduğum %0,99 faizli, masrafsız, zorunlu hayat sigortalı kamu çalışanlarına özel taksitli ihtiyaç kredisi ile ilgili, bu krediyi alabilmem için zorunlu hayat sigortasının yanında ferdi kaza sigortasının da Zorunlu olarak yapılması gerektiği beyan edildi ve ben de bu krediyi alabilmek için Zorunlu olarak ferdi kaza sigortasının yapılmasını onaylamış bulundum ama araştırmalarım sonucunda ferdi kaza sigortasının bu kredi kullanımı için Zorunlu olmadığını şu an itibarıyla öğrenmiş bulunmaktayım. Bu nedenle de konuyla ilgili olarak mağduriyetim sebebiyle yetkililerce adıma düzenlenmiş olan 100 TL'lik ferdi kaza sigortasının iptali ve tarafıma iadesini istiyorum.

Adem 1.147 Okunma

Cevaplar

  • Adem 22 Şubat 2013

    22/02/2013 günü saat 14:18'de Vakıf Emeklilik telefon numarası olan 444 9 237 nolu telefonu arayarak Vakıf Emeklilik müşteri temsilcisiyle yapmış olduğum görüşmede bu sefer de kullanmış olduğum krediden kaynaklanan adıma düzenlenen ferdi kaza sigortası bulunduğunu, fakat almış olduğum krediye istinaden hayat sigortasını da sorduğumda adıma düzenlenmiş olan herhangi bir hayat sigortası olmadığını tarafıma beyan etmiştir. Bu konuyla ilgili Vakıfbank'ın hangi birimi sorumlu ise bu çelişkiye bir an önce açıklık getirmesini istiyorum. 16/02/2013 günü saat 10:34'te Vakıfbank'ın cevaplamış olduğu şikayetimle ilgili olarak da an itibarıyla herhangi bir şekilde tarafıma dönüşleri olmamıştır.

  • VakıfBank Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön