10 Eylül 2013

Vakıfbank Zorla Verdiği Karttan Aidat İstiyor!

Geçen sene Vakıfbank'tan kredi çektim. Bu aşamada zorunlu olduğu söylenen kredi kartınızı bana verdiniz. Zorla istemememe rağmen almak zorunda kaldım. Bugüne kadarda hiç kullanmadım. Şu an yıllık aidat olan 70 TL'yi bana yansıtmışsınız.

Kullanmadığım ve kredim yüzünden zorla bana verilen kartın aidatının tarafıma iadesini rica ediyorum. Aksi halde kredimi bile taşıyabilirim. Bu nedir yahu kullanmadığım ,zorla verilen kartın birde aidatını mı ödeyeceğim. Maaş aldığım bankaya bile taşısam, şu an daha karlı bir kredi alırım ama alınmıştır diye dokunmuyoruz. Sizde bunu fırsata çevirmeyin lütfen.

Ozan 53 Okunma

Cevaplar

 • Ozan 09 Kasım 2013

  kimse aramadım beni halen

 • Ozan 26 Ekim 2013

  halen geri dönüş olmamıştır

 • Ozan 22 Ekim 2013

  halen bilgi verilmemiştir. üzerinden ne kadar zaman geçti siz buyrun bakın.

 • Ozan 15 Eylül 2013

  "kendisine bilgi verilecektir. " diyorlar ve bunu çözüm olarak uyguluyorlar. böyle çözüm olmaz. aranacak demek çözüm demek değildir. kaldı ki zaten halen arayan olmadı.

 • Ozan 11 Eylül 2013

  halen iletişime geçilmedi.

 • VakıfBank Temsilcisi10 Eylül 2013

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön