20 Ocak 2014

Vakıfbank Yurtdışı Kampanyasıdan Kazandığım 75 TL Puan Yüklenmedi

Aralık ayında yurt dışı harcamamdan kazandığım ve 14 ocak tarihinde yüklenmesi gereken 75 TL lik puan yüklenmedi. Konu ile ilgili müşteri hizmetlerini iki defa aradım. İlkinde 12 dakika ikincisinde 29 dakika bekleyerek yaptığım görüşmelerde inceleneceği söylenerek 1664157 no'lu inceleme numarası verildi ve 7 iş günü içinde sonuçlanacağı söylendi. Kampanyanın 20 ocak tarihinde kullanmadığımız puanları sileceğini söylediğimde pek anlayamadığım oyalama cevaplar verildi.

Tüm şartları taşıyor olmama rağmen ve katılım ile ilgili yükümlülüklerimi yerine getirdiğim halde 2 adet kredi kartını kullandığım ve maaşımı aldığım bankanın problemimi beş dakikada çözecekken bekletmesi gerçekten manidar.

Fatih 50 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön