Vakıfbank Yurtdışı İndirimi!

Bilginer A. |

1.11.2014 tarihinde yurt dışından platinum kredi kartının yurtdışı 100 dolar üzeri harcamaya verilen indirim için mesaj attım. Mesajıma kampanyamız sona ermiştir mesajı geldi. Bunun bir kampanya değil kart özelliği olduğunu bankaya ilettiğim de doğru söylediğim tarafıma iletildi. Sonra yapılan kontrollerde SMS mesajını 6635' e attığım, halbuki yurt dışından başka bir numaraya atmam gerektiği söylendi.

Vakıf kart sitesinden kampanyalar sayfasına girdiğimde SMS için yurt dışından atılması gereken numaranın olmadığı sadece 6635'e gönderilmesi gerektiği yazdığını tekrar teyit ettim ve bankaya ilettim. Tarafıma hatalı bir SMS attığım için uyarı mesajı gelmedi. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bilginer A.
  25 Aralık
  14:05

  Bankanın bana verdiği cevapta yurtiçinden 6635 e yurtdışındaysanız 05327526635'e gönderilmesi gerektiği; benim ise 6635'e yurtdışından gönderdiğim için yanlış olduğu ve doğal olarak sms kaydımın bulunmadığı söyleniyor. Bakın bakalım alttaki linkte vakıfkartın kendi sitesinde hangi numara var sms için http://www.vakifkart.com.tr/vakifkart-kampanyalar.aspx?Id=1015. Bu yüzden vakıfbankın müşterisine tutumunu, müşterisini yalancı yerine koyduğunu görüyor ve üzülüyorum. 6635 geçerli bir sms nosu değilse neden sms e kampanya bitmiştir cevabı geldi. O zaman yanlış sms veya şu numaraya atmanız gerekir gibi bir uyarı olması gerekirdi. Yazık diyorum...

 • 15 Aralık
  10:11

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr