Vakıfbank Yok Yere Kredi Notum Yerle Bir Oldu!

Turgay Ç. |

Like Card'ımı ben değil de bir akrabam kullanmaya başladı, limiti doldurdu ve ödeme yapmadı. Bunu öğrendiğimde, bankayı arayıp bilgi aldım. Borcu yapılandırabilmek için yasal takibe düşmem gerekiyormuş. 90 günün sonunda borcu dörde böldürdüm. İlk taksitini ben ödedim ve kartı kapattım. (Temmuz 2014).

Aradan 3 ay geçmiş ve bu kişi yine borcu ödememiş ve ben tekrar yasal takibe düşmüşüm. Aradan 4 ay geçtikten sonra şubat ayında arandım ve avukata verilmeden borcu kapadım. Findeks'te 4 ay yasal takipte kaldım gibi görünüyor ve kredi notum düşük. Bu sizden kaynaklı bir hata ve düzeltilmesini talep ediyorum. Avukata verilseydi verildikten sonraki süreç yasal takip olarak sayılmalıydı.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Haziran
  11:15

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr