04 Kasım 2015

Vakıfbank Yine Yatırılmayan World Puan!

Daha önce de Vakıfbank kredi kartımı kullanarak Kliksa'dan bir alışveriş yapmıştım ve puanım yatırılmadı. Benden de hediye olarak aldığım bir ürün için fatura istemişlerdi ve sırf 50 TL puanımın yatması için şubeye gitmiştim. Yine Kliksa World puan kampanyası ve yine aynı problemi yaşıyorum. Benden bugün ürünle ilgili fatura istenildi. Bu sorunun uzaktan çözülmesini istiyorum. Eğer ki yine aynı süreci yaşarsam bu sefer bir daha Kliksa kampanyasına katılmayacağım gibi Vakıfbank Milplus Platinum kredi kartımı da iptal edeceğim.

Mehmet 113 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 04 Kasım 2015

    Bu arada biraz önce, aynı sıkıntıyı daha önce de yaşadığımı ve yapılan yalan kampanya ve müşteri bezdirme politikasıyla ilgili olarak BDDK'ya detaylı bir şikayet kaydı oluşturdum. Artık banka BDDK ile sorunu çözer.

  • Mehmet 04 Kasım 2015

    Bu şikayetimi ilettikten sonra bana kimse ulaşmadı. Şablon mesaj kullanıldığı gibi düpedüz yalan söylüyor Vakıfbank. Bir müşteri olarak uygulayacağım yaptırımı belirttim. Borç mil puanlarımı bitirir bitirmez kartımı kapatacağım. Buna bir diğer sebep de yazdıklarımı dikkate bile almayıp aynı mesajı atmanız.

  • VakıfBank Temsilcisi04 Kasım 2015

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilmiştir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön