Vakıfbank Yine Yatırılmayan World Puan!

Mehmet A. |

Daha önce de Vakıfbank kredi kartımı kullanarak Kliksa'dan bir alışveriş yapmıştım ve puanım yatırılmadı. Benden de hediye olarak aldığım bir ürün için fatura istemişlerdi ve sırf 50 TL puanımın yatması için şubeye gitmiştim. Yine Kliksa World puan kampanyası ve yine aynı problemi yaşıyorum. Benden bugün ürünle ilgili fatura istenildi. Bu sorunun uzaktan çözülmesini istiyorum. Eğer ki yine aynı süreci yaşarsam bu sefer bir daha Kliksa kampanyasına katılmayacağım gibi Vakıfbank Milplus Platinum kredi kartımı da iptal edeceğim.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet A.
  04 Kasım
  15:28

  Bu arada biraz önce, aynı sıkıntıyı daha önce de yaşadığımı ve yapılan yalan kampanya ve müşteri bezdirme politikasıyla ilgili olarak BDDK'ya detaylı bir şikayet kaydı oluşturdum. Artık banka BDDK ile sorunu çözer.

 • Mehmet A.
  04 Kasım
  15:19

  Bu şikayetimi ilettikten sonra bana kimse ulaşmadı. Şablon mesaj kullanıldığı gibi düpedüz yalan söylüyor Vakıfbank. Bir müşteri olarak uygulayacağım yaptırımı belirttim. Borç mil puanlarımı bitirir bitirmez kartımı kapatacağım. Buna bir diğer sebep de yazdıklarımı dikkate bile almayıp aynı mesajı atmanız.

 • 04 Kasım
  15:16

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilmiştir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr