Vakıfbank Yıllık Kart Ücreti Alıyor!

Oğuzhan Fatih Ç. |

Vakıfbank talepte bulunmadığım halde 1 yıl önce nereden biliyorlar bilmiyorum tutuğum takımın kartını gönderdiler bende aldım kullandım 63 TL kart ücreti istiyor şimdi bankayı arayıp iptalini istedim 2 iş günü içinde olumlu ya da olumsuz döneceklerini söylemelerine rağmen dönmediler. Bende bugün çağrı merkezinde bekleyen 183 kişi olmama rağmen sabırla bekledim sonunda müşteri hizmetlerine ulaştım ve reddedildiğini öğrendim kendi çabalarımla. Merak ettiğim şey şu ki neye göre olumlu ya da olumsuz olduğuna karar veriyorlar? Aynı zamanda böyle opsiyonları varsa demek ki iptal edebiliyorlar hazır kitle dik ver coşkuyu mu diyorlar? Sonuç olarak kredi kartı yıllık ücretimin iptalini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Şubat
  10:19

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr