Vakıfbank Yıllık Kart Ücreti 54.00 TL Aldı!

F.nur D. |

Vakıfbank'tan kullandığım yaklaşık 2 aydır kredi kartıma 54 .00 tl yıllık kart aidat ücreti olarak bedel yansıtılmış bende ödedim ödeme tarihi dahi gelmeden. Ekstrede daha sonra gördüm ki kart ücreti yansıtılmış. Müşteri hizmetlerini aradığımda itirazımıza 2 gün içerisinde cevap verileceği söylendi. 2.günün sonunda gelen mesajda şunlar yazılıydı.

Bankalar birliği bireysel tüketici hakem heyetine başvurmayı düşünüyorsanız bankamıza yazılı olarak ücret hakkında başvuruda bulunabilirsiniz. 2. mesajda itirazınız olumsuz yanıtlanmıştır. Kısaca parayı aldık üstüne 1 bardak su iç denmektedir. Bir daha Vakıfbank kartı kullanmayacağım bu kartı da param ödenmediği takdirde iptaline gideceğim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • F.nur D.
  15 Temmuz
  18:53

  Vakifbank sikayetim ile ilgili hic bir cozum uretilmemis sahsima dönüş saglanmamistir.

 • 09 Temmuz
  16:42

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr