30 Ocak 2014

Vakıfbank Yıllık Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Vakıfbank 44*****3974 no'lu müşterinizim ve 27.12.2013 tarihinde kredi kartı hesabımdan üyelik ücreti kesilmiştir. Bankanızdan kredi çekmem nedeniyle 2011 yılında da talep etmediğim halde kredi kartı gönderilmiş banka memuresinin kaba tavırlarından dolayı kartı teslim dahi almadan iptal ettirdim kartın iptal sebebi için beni arayan müşteri temsilcisine durumu aynen ilettim.

Daha sonra bankanızda tekrar işlem yaptırdığım tarihte adıma tekrar kredi kartı tahsis edilmiş. Talep etmediğim halde bankanızca tahsis ilen kartın aidat ücretinin iadesini istiyorum, yoksa yürürlükte olan yasalar gereği hakemler heyetine giderek şikayette bulunacağım.

Selda 81 Okunma

Cevaplar

  • VakıfBank Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, VakıfBank Sorun Çözelim 0850 222 0 724 www.vakifbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön