25 Şubat 2013

Vakıfbank Yıllık Kart Aidatı Kesildi!

İtiraz etmemize rağmen banka hala kart aidat ücreti kesmeye devam ediyor 21.02.2013 tarihli ekstrede 45 TL kart ücreti kesmiş yargıtay kararlarında bankaların kart ücreti alamayacağı belirtilmektedir bundan sonra kart aidat ücretinin kesilmemesini şimdiye kadar kesilen ücretlerin tarafıma iadesini talep ediyorum.

Şimdi banka arayacak imzaladığınız sözleşmede kanunen kart ücreti alabileceğimiz yazıyordu siz bunu kabul ettiniz diyecek Zonguldak 1. Asliye banka lehine tüketici hakem heyetinin kararını bozunca yargıtay sözleşmenin 12 punto koyu siyah harflerle düzenlenmediği görülmektedir. Bilindiği üzre banka ücret talep edemez diyerek mahkemenin kararını tüketici lehine bozmuştur.

Ö. 69 Okunma

Cevaplar

  • Ö.26 Şubat 2013

    VAKIFBANK bu kartı bana gönderirken sormadı bile. Ben kart istemedim. VAKIFBANK tan maaş alıyorum diye gönderdiler. Ben sözleşme imzalamadım. Kartı istemiyorum dedim, cevap olarak neden istemiyorsunuz kart ücreti yok ister kullanın ister kullanmayın lazım olur kalsın dediler 2 ay kadar almadım sonra almaya karar verdim nasıl olsa kart ücreti yok diye. Maaş aldığım banka değişti ve Vakıfbank yüzünü gösterdi kart ücreti geldi. Böyle hikayeden cevaplar vermeyin kanmıyoruz.

  • VakıfBank Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmıştır. En kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine geri dönülecektir. Bankamıza iletmiş olduğunuz bildirimlerinizin durumunu 444 0 724 telefon bankacılığımızdan takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, VAKIFBANK Sorun Çözelim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön