Vakıfbank Yıllık Kart Aidatı Aldı!

Yavuz K. |

Vakıfbank'tan 6-7 yıl önce aldığım kartıma , herhangi bir ücret ödemedim. Maaşımızı da 3 yıl öncesine kadar Vakıfbank'tan alıyorduk. Ama başka bir devlet bankası ile anlaşma imzalanmış 3 yıldır da oradan alıyoruz. Benden bu ay 50 TL yıllık kart ücreti tahsil edilmiş.

Şikayet için bankayı aradığımda (10.09.2013 tarihinde saat 18:35' de) a** diye bir bayan bu güne kadar ücret alınmamasını maaşlı müşterisi diyerek izah ediyor . Ancak ben 3 yıldır başka bir bankadan maaş alıyorum. Böyle bir izahat olmaz. Hiç bir uyarı ikaz olmadan direk 50 TL ücret alınmasına itiraz ediyorum. En azından bir uyarı verilirdi . Bende bankanın kartını kapattırır veya devam kararı alabilirdim. 50 TL'nin hesabıma yatırılmasını istiyorum

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yavuz K.
  14 Eylül
  18:34

  değerlendirmeye alındı ama hala bir cevap verilmedi ve sorunum çözülmedi

 • 11 Eylül
  10:02

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr