Vakıfbank Yıllık Kart Aidatı!

Mutlu G. |

Vakıfbank Galatasaray taraftar kartını kullanıyorum limiti 300 tl olan bir kart geçenlerde ekstremi incelerken 54 tl yıllık kart aidatı çekildiğini gördüm çevremdeki insanlar müşteri hizmetlerinden form doldurduğum taktirde geri ödeme yapılacağı söylendi.
Bende müşteri hizmetlerini aradım ve geri ödeme için bildirimde bulundum bana 2 gün içinde haber vereceklerini söylediler.
Bugün itibari ile attıkları mesaj şöyle
Kart aidatına ilişkin itirazınıza olumlu yanıt veremediğimizi bildirir iyi günler dileriz vakıfbank.
13. 05. 2014 tarihinde Vakıfbank taraftar kartımdan 54 TL çekilmiş paramın geri iadesini istiyorum

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mutlu G.
  22 Kasım
  04:48

  email adresime cevap vermişler görmemişim şikayetime olumlu yanıt veremiyorlarmış şu kartın bir borcunu bitireyim en kısa zamanda vakıfbankla irtibatımı keseceğim sikayetvar.com a teşekkür ederim

 • Mutlu G.
  03 Kasım
  01:55

  sorunun çözüldüğüne dair bir sonuç alamadım olumlu veya olumsuz bir dönüş sağlayın ki bizde hakkımızı başka platformlarda arayalım

 • Mutlu G.
  10 Ekim
  14:04

  Ben zaten şikayetimde gerekli açıklamayı yaptım sikayetvar.com a yazmadan önce bankayla halletmeye çalıştım fakat olmadı.

  Sorunumu çözmenizi bekliyorum...

 • 10 Ekim
  10:57

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr