Vakıfbank Yetersiz Müşteri Hizmetleri.

Hatice Gülçin A. |

28.04.2014 tarihinde müşteri hizmetlerini banka kartımı kapatmak amacı ile aradım. Çıkan müşteri temsilcisi H*** Beye talebimi ilettiğinde biz kapatamıyoruz şubeye gidin dedi. Şubeye gidemeyeceğimi hafta içi çalıştığımı belirttim.

Bir dilekçe örneği yazıyım fakslayayım dedim olmaz yapamazsınız deyip kaba bir şekilde yanıt verdi. Bir kez daha aradım başka bir müşteri hizmetleri şubeyi arayabileceğimi belirterek şube numarasını verdi. Şubeyi arıyorum açan yok. Nasıl bir hizmet anlayışınız var? Müşteri temsilcileriniz nasıl bu kadar kaba olabiliyor? Bu kartımın 28.04.2014 teki talebim dahilinde mutlaka kapatılmasını istiyorum. Bu yazı da resmi bir kanıttır.

Etiketler :

Banka Kartı İptal Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hatice Gülçin A.
  30 Nisan
  08:54

  hala ne geri dönüş yapan var nede umursayan

 • 28 Nisan
  13:57

  Müşterimizin talebi Bankamız sisteminde işleme alınmış olup, en kısa sürede Sorun Çözelim ekibimiz tarafından kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizdeki "Sorun Çözelim" bölümünden veya 0850 222 0 724 çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  VakıfBank
  Sorun Çözelim

  0850 222 0 724
  www.vakifbank.com.tr