Vakıfbank Yasal Olarak Kazanmış Olduğum Yıllık Kart Aidatını Vermiyor!

Emre Ç. |

14.04.2015 tarihli ve 2015/4674 sayılı Pursaklar kaymakamlığı tüketici hakem heyeti başkanlığı kararı ile vakıflar bankası'nın "kredi kartı üyelik ücreti" olarak 371,00 TL'nin tarafıma iadesine karar verilmiştir. İptal ettirdiğim bu kredi kartına 252,00 TL olarak iade edilen bu tutarı ise ilgili şubeden tüm girişimlerime rağmen alamadım.

Hakem heyetinin 371,00 TL olarak belirlediği miktarın "119,00 TL" tutarındaki kısmını adı geçen banka hiçbir açıklama yapma ihtiyacı hissetmeksizin kesmiştir. İptal olan kredi kartından ilgili parayı alabilmek için şubeye gittiğimde şube personeli 444'lü hattı aramamı söylüyor, bu hat ise şubenin yanlış yönlendirme yaptığını. 2 aydır bu meblağı alamadım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre Ç.
  01 Temmuz
  16:24

  İnsan en azından bu mesele hakkında şubeyi bilgilendirirdi. Derdim üçüncü şahıslara ilan etmek değil, problemi çözmek!.

 • Emre Ç.
  01 Temmuz
  16:19

  Al işte bu da başka yere (sözümona!) yönlendirdi. Şöyle yuvarlak cevaplarla kıvıra kıvıra 2 aydır paramın üstüne yattınız...

 • 01 Temmuz
  15:59

  Bankamıza şikayetvar.com’dan iletmiş olduğunuz kaydınıza istinaden, Bankacılık kanunu gereği 3.şahıslar ile bilgi paylaşımı yapılamamakta olup, konu ile ilgili kişi tarafından Bankamıza bilgi paylaşımı yapıldığında gerekli bilgilendirme yapılacaktır.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ve taleplerinizi www.vakifbank.com.tr internet sitemizden iletebilirsiniz.
  VakıfBank